Jump to content
Guest gokozlu

Muradınız İçin 1000 Fatiha !

Recommended Posts

allah razı olsun kardeşım Rabbim hepizin dualarını hayıra cevirip kabul ettsin kardeşim bu dünya sınav dünyası en sıkıntılı anımızda dahi Rabbim bizi yalnız bırakmıyor mutlaka bir cıkış yolu gösteriyor allahım hepimizin sesinini duyar kardeşim o bizleri cok sever

--- Sonraki mesaj ---

oku kardeşim Rabbim nasiplenenlerden eylesin

Allah razı olsun böyle bir duayı bizlerle paylaştığın için

sizden de ALLAH razı olsun kardeşim ben de bu siteden sizlerden cok dua öğrendim istedimki kardeşlerim de nasiplensin benim gibi bu duadan

--- Sonraki mesaj ---

Allah razı olsun olcix,ne kadar sürüyor ortalama,bilgi verirsen sevinirim...

senden de kardeşim ALLAH razı olsun ortalama bir bucuk veya iki saat kadar senin okuma hızına bağlı canım allah Rabbim nasiplenenlerden eylesin hepimizi

olcix verdiğin 2 adet duanın çeşitli yerlerinde şu ( I ) harfi gördüm okunma şeklini anlıyamadım kusura bakma benmi anlıyamadım ama bana tuhaf geldi kelimelerden ayrı tek başınamı telaeffuz ediliyor ve bildiğimiz (ı) harfi gibimi okunuyo acaba?

estafurulah kardeşim niye kusura bakayım ben kitapta yazıldığı gibi aktardıme evet ayrı okyucaz ben ı diye okuyorum istediğiniz her şeyi sorabilirsiniz severek cevap veririm

olcix ikinci verdiğin dua da bazı yerlerde harfler tek başına acaba sen yazarken klavyeden mi öyle oluyo tek başına telaffuzları bana göre sanki hatalı gibi bide 2. duadan anladığım kadarıyla (I) harfi bana göre (L) harfi yerine geçen bi harf gibi geldi yanılıyosam kusura bakma doğru okumak istiyorum onun için anlamaya çalışıyorum kardeşim

Allah razı olsun olcix,ne kadar sürüyor ortalama,bilgi verirsen sevinirim...

Ben bir saatte 300'den fazla okuyorum 320 tane falan

1000 tanesi 3 satten fazla sürer

Benim okuma hızıma göre 100 başında ve 1000 Fatiha'dan sonra okunacak dualarla beraber 3,5 saat

Namazım niyazım vs en fazla 4 saatte tamamlarım

Okuyacak arkadaşlara bilgi olsun diye söylüyorum

Ama tabii ki okuma hızı önemli

Sevgili olcix hepsini 2 saatte bitirebiliyormuş

Keşke Ben de öyle yapabilsem :)

fatiha en aşina olduğumuz surelerden biri olduğu için süratli bir şekilde okumamız ve dilimizin peltekleşmemesi çok doğal aslında çünkü fatihayı bilmeyen yoktur herhalde o yüzden süratle okumak mümkün diye düşünüyorum

canım arkadaşım Allah senden razı olsun.Allah seni zorda bırakmasın çooooooooooooooooook sağol arkadaşım.

Ben bir saatte 300'den fazla okuyorum 320 tane falan

1000 tanesi 3 satten fazla sürer

Benim okuma hızıma göre 100 başında ve 1000 Fatiha'dan sonra okunacak dualarla beraber 3,5 saat

Namazım niyazım vs en fazla 4 saatte tamamlarım

Okuyacak arkadaşlara bilgi olsun diye söylüyorum

Ama tabii ki okuma hızı önemli

Sevgili olcix hepsini 2 saatte bitirebiliyormuş

Keşke Ben de öyle yapabilsem :)

allah razı olsun kardeşim ben namazı katmadım süreye dediğim gibi okuma hızına bağlı bence hızdan ziyade duaya ve dileyimize konsantrasyon fatiha cok uzun bir sure degil ve hemen hepimiz biliyoz şükürler olsun