Jump to content
Guest gokozlu

Muradınız İçin 1000 Fatiha !

Recommended Posts

bende yapmıştım gerçek ten mucizeyi barındırıyor.anlatayım üniversitedeyken sınıf geçme durumum kritikti bizde kalma vardı büt falan yoktu.bir arkadaşımla yarı yarıya paylaştık.ve biz ilk dönem sınıfı geçtik gözüktüm ikinci dönem hata yaptık dediler gen alttan tekrarladık ama bir dönem kaxanmıştık.belki 1000 adeti kendim okusaydım geçerdim.ama çok gülmüştüm ya sen yazınca aklıma geldi o günlerim.salaklık işte okusana hepsini gene yapayım borçlerım için çok yok ama rahatsız ediyor.bir şey sorabilirmiyim isteğimizi hangi sırada belirtiyorduk? onu hatırlayamadım

canım gercekten etkili bir dua evet kendin okuman gerekiyo eyer okusaydın allah bilir kazanırdır borçların içinde okuya bilrsin aslında bende bu duayı coktandır aklıma gelmiyordu bir arkadaşın sayesinde hatırladım dileyimizi en başta söylüyoruz canım allah kabul etsin

--- Sonraki mesaj ---

allah razı olsun

sendende allah razı olsun kardeşim

--- Sonraki mesaj ---

Paylasim icin ALLAH razi olsun sizden.

sendende ALLAH razı olsun kardeşim

incisel düzeltme için teşekkürler

--- Sonraki mesaj ---

şimdi iyi oldu işte benim anlatmak istediğim buydu işte bütün arkadaşlardan Allah razı olsun

Arkadaşlar ben bu duayı ne zaman bir dileyim içinden cıkamadıgım bir durum olduysa okudum Allahıma cok şükür her dileyim kabul oldu sizlerin de faydalanmasını istedim yalnız iyi dileklerimiz için okuyalım mesela iş rızık evlenmek hastalık her meşru dilek için okunur bu dua cok eski bir dua kitabın dan buraya aktarıyorum

güzel bir abdes alınır ve iki rekat hacet namazı kılınır sonra kıbleye karşı oturup Bin kere fatiha okunup her yüz başında şu dua okunursa Allah kulun meşru dileyini yerine getirir Her yüz fatiha başın da şu dua okunur

Allahumme inni es elluke fethan mubinen ve nasran azizen ve safhan cemilen bi hurmeti fatihatin fatuhatin meftuhatin minilmi ummi I kitabi li diniyyetin ıttılaiyyetin ala ussüliha fi I ğaybi Allahu latifun bi ibadihi yerzuku men yeşa u ve huve l kaviyyu aziz.

Bin fatiha tamamlandıktan sonra şu dua okunur

Allahumme ya sami a ı asvati ya mücibe d da avati ya alime s sirri ve l hafiyyati bi hakki süratil fatihati ve l bakarati ve l en ami ve bi hakki kaf ha ya ayn sad ve bi hakki surati fatihati ikdi haceti fi hazihi s saati bi rahmetike ya erhamer r rahimin.

sevgili olcix, an itibariyle duamı bitirdim..paylaşımın için çok teşekkür ederim..gelişmelerden haberdar ederim..iyi haftalar, işlerin rast gitsin

sevgili olcix, an itibariyle duamı bitirdim..paylaşımın için çok teşekkür ederim..gelişmelerden haberdar ederim..iyi haftalar, işlerin rast gitsin

ALLAH kabul etsin nasiplenenlerden eylesin kardeşim fatiha ile amin diyorum

Guest tatlı caDİi

paylaşım için teşekkürler olcix...

besmele ile mi okuyacağız diye soran arkadaşlar besmele fatiha suresinin birinci ayetidir.Besmele ile okunur...

Teşekkür ederiz. 5 saat civarı sürüyor okuma.

Kaç gün tekrar edilecek?

Teşekkür ederiz. 5 saat civarı sürüyor okuma.

Kaç gün tekrar edilecek?

allah kabul etsin canım ettiğin duayı nasiplenenlerden olursun inşallah

sadece bir kez okuncak sen istersen gücün varsa 2 veya 3 kere tekrarlarsın bence 1 kere okuman yeterli arkadaşım

allah kabul etsin canım ettiğin duayı nasiplenenlerden olursun inşallah

sadece bir kez okuncak sen istersen gücün varsa 2 veya 3 kere tekrarlarsın bence 1 kere okuman yeterli arkadaşım

Çok sağol olcix. İnşallah vesile olursun paylaştığın dua ile. Sen sanırım yatsı namazının ardından demişsin ön sayfalarda ama ben akşam namazından sonra okumama başlamıştım. Yatsıdan sonra başlasak sabahı bulur :)

canım ben yatsıdan sonra okumuştum

tabiki sen ne zaman istersen okuyabilirsin

insan bir dileyi sıkıntısı oldugu zaman sabhlara kadarda dua lar ediyor

allah kabul etsin canım bu mubarek günün hatrına senin ve hepimizin dualarını hayırlarla versin dileklerimizi inşallah fatihayla amin