Jump to content
Sign in to follow this  
Guest jaison

Ölümden Sonra Ruh Evine Gelirmi? Biseyler Yasiyoruz. Yardim

Recommended Posts

benim odamdada var aynısından sinek bi türlü çıkıp gitmedi öldürmedimde yazık canlı diye oda gitmiyo gece uyucam vızıldıyo ne biçim annem olmasın sakın o :)

sizin söylediğiniz reenkarnasyona inananların uydurduğu bi durum,islam dininde öyle bişey olmayacağını biliyoruz:)

o sinek vizildamaz benim bildigim gri renkte bisi , ama dogru ölüm siralarinda geliyo benim odamda vardi o 40 gün demistim ya ozaman vardi ve baya bi gitmedi dedem vefat etiginde de görmüstüm :) bilmem artik nasilsa

sizin söylediğiniz reenkarnasyona inananların uydurduğu bi durum,islam dininde öyle bişey olmayacağını biliyoruz:)

yukarıdaki arkadaş söyleyince öyle bi an geçti aklımdan olamayacağına eminim... olsunda istemem zaten

sevdiğiniz insanlar özellikle onlar için bi iyilik yaptığınızda o dediğim evrede geliyorlar ve inanın özleminiz biraz olsun diniyor:)

sevdiğiniz insanlar özellikle onlar için bi iyilik yaptığınızda o dediğim evrede geliyorlar ve inanın özleminiz biraz olsun diniyor:)

biliyorum canım anneme bu gece bi yasin okuyum bari içimden geldi bi an :)

Guest jaison

tabi bence cok güzel birsey, hem gercekten öyleyse rahatliyacam cünkü ozaman demekki birgün babami görecegim öldügümde demektir bu

Guest gerçekler

bence elektırıkte sorun olabılır voltaj yanı

annem öleli 21 yıl oldu fakat bunca yıldır sadece 3 kez rüyamda gördüm onunda birinde annemi cennette görmüştüm allaha nolur bikerecik göreyim diye aylarca yalvardıktan sonra. öyle güzeldiki etkisinden yıllarca çıkamadım...

ben ölmedim başka yerde yaşıyorum diyordu ve o an yaşadıgı yer film şeridi gibi gözümden geçiyordu aynı cennet... ırmaklar yemyeşil orman nehirler mis gibiydi herşey sonra annem bana sarıldı öptü filan... bu rüyadan sonrada görmek istemiyorum bi daha dedim ve hiç göremedim

Guest jaison
annem öleli 21 yıl oldu fakat bunca yıldır sadece 3 kez rüyamda gördüm onunda birinde annemi cennette görmüştüm allaha nolur bikerecik göreyim diye aylarca yalvardıktan sonra. öyle güzeldiki etkisinden yıllarca çıkamadım...

ben ölmedim başka yerde yaşıyorum diyordu ve o an yaşadıgı yer film şeridi gibi gözümden geçiyordu aynı cennet... ırmaklar yemyeşil orman nehirler mis gibiydi herşey sonra annem bana sarıldı öptü filan... bu rüyadan sonrada görmek istemiyorum bi daha dedim ve hiç göremedim

cok güzel, keske bende görebilsem vefat ettiginden sonra bir kere gördüm ama rüyada sanki ölmemis, ben illa babami rüyamda görüp hatrini sornak istiyorum ne durumda onu bilmek istiyorum, ama allahim hala nasip etmedi