Jump to content
Guest Vefalı

Her Yerden Para Gelir. (Denenmiştir)

Recommended Posts

çok teşekkürler emeğinize sağlık ben sizin diğer paylaşimlarınızdan da faydalanan biri olarak mutlaka bu duayı da okuyacağim vefalı tekrar emeğinize sağlık

bende çalışmadan para gelmeyeceğine inanıyorum.ama Allah ın ne şekilde nasıl göndereceği hiç belli olmaz.kısaca bir olaydan örnek vermek gerekirse adamın bir tanesi çok borcu varmış.ne ödeyecek parası nede gelecek bir parası varmış.o kadar üzülüyormuş ki canı gönülden dua etmiş borçlarını ödeyebilmek için.o sırada karganın bir tanesi agzında bir poşet adamın tepesinde uçarken o poşeti adamın önüne atmış.adam bakıyor ki içinde borcu kadar para.evet bazı şeyleri elde edebilmek için çalışmak lazım sebebini işlemek lazım fakat sebepler tükenmişse göndereninde hangi sebepten gönderdigini irdelememek lazım.bellimi olur ne şekilde gelecegi belki günlerce çalışmayla belki ihlasla yapılan bi duayla..o yüzden dua için teşekkür ederim.

Manası: Ey acibüs Senayı el bedâyi es Sâni el mutlak! Kullarına ihsan ve itâ eylediği

âlâi hüviyetin ve nimei uluhiyetin ve bizzat kendi Senâi hakkaniyetinin her hakikatini

elsinei beşeriyeden bir (lisan) lisanı nutka kaadir değildir. Yani kullarına ihsanlarının

ve İlâhî nimetlerinin seni layıkıyla övmeği beşeri dillerden hiç bir dil anlatamaz.

Manası diye açıklama yaptığın metin ilkinden daha karışık...Yukarıda hiletin,davetin,şiddetin diye geçen kelimeler var senin yaptığın açıklamyla alakasız...Anlamını bilmediğiniz şeyleri okumayın diye tavsiye ediyorum arkadaşlara

cok güzel örnek, bende birtane anlatayim. bir arkadasimin yakini giderken kilisenin can sesini duyuyor ve iceri gireyimde bir bakim diyor. girdiginde süslü bir tabut görüyor ama kilisenin ici bos yaklasib tabuta bakiyor birde kagit asilmis tabuta, dua eden adini ismini yazsin diye. bu meftah icin duasini edip adini yazib tekrar cikiyor kiliseden. aradan uzun zaman zonra bir avukat bürosundan mektub geliyor. ölen sahsin dünyada hic bir yakini kalmamis ve sahsin tek vasiyeti varmis, tabutum basinda bana dua eden alsin benden kalanlari ve gülerek harcasin.

bu arkadasa hem ev hem yüklü miktarda para geliyor.

• Like 1

Guest Vefalı
Manası diye açıklama yaptığın metin ilkinden daha karışık...Yukarıda hiletin,davetin,şiddetin diye geçen kelimeler var senin yaptığın açıklamyla alakasız...Anlamını bilmediğiniz şeyleri okumayın diye tavsiye ediyorum arkadaşlara

lütfen tercüme ettirip burda paylaşınız emin değilseniz.. neden yalan yanlış bilgi vereyim tercümesi doğrudur.. arapca bilen arkadaşlarda bir açıklama getirirler inşallah.

Sabah akşam bu duayla meşgul olan kimseye çok kısa zamanda ummadığı yerlerden para gelir kısa zamanda feraha kavuşur.

(YA ACİBESSANEYİI FELA TENTIKUL ELSÜNÜ BİKÜLLİ ELAİHİ VE SENAİHİ

VE YAGIYASİ İNDE KÜLLİ KÜRBETİN VE MÜCİBİ İNDE KÜLLİ DAVETİN VE

MEAZİ İNDE KÜLLİ ŞİDDETİN VE RECAİ HİNE TENGATİÜ HİLETÎ)

Esma el Erbain

hep sorulan bir soru olacak ama ... sormadan duramayacağım.... okuma sayısı varmı kaç kere okuyacağız.

Guest Vefalı

Sayısı günü yok sabah aksam okunmalıdır.

Çok para çalışmadan neden gelmesin yahu? Belki bir iş kurarsın çok para kazanabilirsin. İlla şans oyunu oynamak yada çalmak çırpmakmı gerek çok para için. Bence Allahın nerden kapı açıp para vereceği belli olmaz.

Guest Plato
Çok para çalışmadan neden gelmesin yahu? Belki bir iş kurarsın çok para kazanabilirsin. İlla şans oyunu oynamak yada çalmak çırpmakmı gerek çok para için. Bence Allahın nerden kapı açıp para vereceği belli olmaz.

Bencede Bana mesela beklemediğim anda hemde oturduğum yerden inanılmaz paralar gelmişti.Helalinden ve karşılık beklenmeden..Sebepleri inanılmazdı bende bi güzel harcadım..Lakin o günlerde çok özel rüyalar gördüğümü ve tabirlerinde çok mal geleceğine dair yorumları okuyordum..Tabiki duaları okuyorken oluyordu bunlar..Bence okunmalı ...