Jump to content
Guest Vefalı

Her Yerden Para Gelir. (Denenmiştir)

Recommended Posts

Arapça yazili ni bilen varsa ekleyebilir mi

önceki sayfalara bak ekli zaten

Is para rizik konularinda her man olumlu olun. Olumlusunu soyleyin ki gercek olsun.agzinuzdan ilmeden cikarttiginiz olmuyor laflari size olumsuzluk getirir.hayatta hersey olur..

sz., 11 saat önce yazdı:

arapça metni olsaymış iyiymiş

Arapça metni var ki ?    sayfa 8 var....

zebercet, 30.10.2014 - 12:26 yazdı:

okuyup da rızkında değişiklik olanlar oldu mu acaba arkadaşlar?

Yanlış anlamayın lütfen buradaki yorumları derleyerek yazdım.Bu siteden bende çok şey öğrendim ve çok seviyorum...bana mantıklı düşünmeyi öğretti burda yazdıklarınız...bu site bana çok şey kattı teşekkürler. yorum yazanların bilgi paylaşanların hepsine...:)Ezbere hayat yaşıyormuşuz...

Biraz dertleşeyim dedim...

O kadar sığ düşüncelere sahibiz ki  hep meded umar durumdayız... Sen okudun mu? sen yaptın mı? sana faydası varsa bana da olmalı vs. vs. gelen giden oldu mu? Deneyen oldu mu?  İnsanlar konu açmaya korkar olmuş, yahu sizlerden ala musallat olur mu? sorular ve düşüncelerle kendimize  kabus yaşatıyoruz....Tövbe tövbe, yok gökten para yağmaz bankamatik önünde dua oku. Yarabbim akıl ihsan etsin demekten başka bir şey diyemiyorum... Abdestdimi alır namazımı kılar, duamı okurum Kuranımı da okurum lakin dileğim olsun diye değil... kalbin doğru, işin doğru olsun.. siz düşüncelerinizle her şeyi üretensiniz, musallat derseniz onu da üretirsiniz,  bolluk bereket sağlık sıhhat derseniz onu üretirsiniz... Tercih sizin...Allah afiyetlerinizi bol eylesin.....

Çok sıkıntıdasın borçlar kasıp kavuruyor, her şey üstünüze üstünüze geliyor işler ters gidiyor, seviyorsun sevilemiyorsun, arkadaşın evleniyor sen evde kalıyorsun, arkadaşın zengin sen fakirsin vs. uzar gider düşünceler, borç katlanıyor acayip felaketler işte bu noktada düşün bu felaketleri beyninizde siz, ben yaratıyoruz . Tam bu noktada düşünün ben kendime ne yapıyorum diye işte bu noktadan sonra hayatınız değişiyor,,,,

Bende bu duaları okudum okudukça Rabbim tarafından güzel düşüncelere sahip oldum, güzel düşündükçe hayat güzelleşti, bolluk bereket sağlık, sevenlerim, dostlarım  Allaha şükürler olsun ki hayatım daha da güzelleşiyor, dualarımda medet umarken çevreme tavsiyelerde bulunmaya başladım. Mucize işte bu hayatının farkına var "O an " A'nı yaşayanlardan olalım....

Allaha Emanet.

kalbim doğru, işim doğru .. Çok ŞÜKÜR....

Edited by hacersş
  • Like 1
  • Thanks 1

Arkadaslar, bizzat yaptigim tecrübeyi paylasmak istiyorum bu gibi dualarin kesinkes faydasi oluyor kendim bircok kez okuyup maddi olarak hep az cok birseyler gecti özellikle daha güzeline sahip oldum diyebilirim ama ben farkli birsey daha yazmak istiyorum özellikle Rabbimin ayetlerini yabana atmayin derim bu gibi ayetleri okuyarak illa birsey istiyorsak mealini okuyun derim özellikle kendi dilinizle, ayetlerde bircok mesajlar var o incelikleri alabilirsek beynimizden süzgec gibi bilincaltina yükleyip  ve hayatimiza gecirebilirsek inan mucizelerle sahit oluyorsunuz. Mesele bir ayeti illa 1,ooo er veya 41 kere okumaniza gerek kalmiyor Rabbimin mesajini alip kendi hayatimza gecirebilmek cok önemli inanin Rabbimi daha cok anlama firsati buluyorsunuz kulaktan dolma seyler hic degil ayrica herhangi bir tefsire ihtiyaciniz kalmiyor Rabbim sizin kalbinize o ayetin anlamini ne demek istedigini ilham ediveriyor bu sekilde sizi kendi katinda riziklandiriyor siz belki anlamayabiliyorsunuz siz o ayetlerle mesgul oldugunuz takdirde düsündügünüz ve amel ettiginizde diger taraftan Rabbim sizi bereketlendiriyor cünkü dediginin emirlerini yerine getirmis oluyorsunuz bir taraftan sizin hicbirseye de ihtiyaciniz kalmiyor bir sekilde elininze geciyor siz dilinizle dahi o ihtiyacinizi belirtemenize gerek kalmiyor.. ön sarti tabi ki Rabbimin isteklerini yerine getirmekten geciyor.. Saygilarimla ..

• Like 1
  • Thanks 1