Jump to content
Guest Vefalı

Her Yerden Para Gelir. (Denenmiştir)

Recommended Posts

Guest Tîmûrlenk

nasip diye birşey var sen çalışma bütün gün yat eğer nasipse o para nerden geleceği belli olmaz buda çalışmadan para geleceğine inanmayan arkadaşlara .tskler kardeşim dua için

Guest delipoyraz
şahsen birisinin bana 5 bin tl den fazla borcu var onu geri ödemesi için okucam bide insana nasıl para geleceği belli olmuyO. şarkıcı kutsiye 17 yasındayken kazı kazandan cok büyük bi para çıkıpta gitar alıpta studyo açamasaydı şayet şuan biz belkide onu tanımıyo olucaktık... allahın takdiri

Doğru söylüyorsun insanın nerde ne yiyip içeceği belli olmuyor Rızkın nerde kimler vesile olacak hiç belli olmaz Türkiyenin bir ucundasın bide bakmışsın türkiyenin diğer ucunda rızık ve kısmet denen bir gerçek var ve buna kimse mani olamaz:):)

emeğine sağlık..esma-i erbaine

--- Sonraki mesaj ---

7 gün 40 adet okunmalı özellikle yatsı namazından sonra...bende faydasını görenlerdenim...

hatırlattığın için teşekkürler.

çok teşekkürler şu dar zamanımda rabbim bereketini esirgemesin

birde sorum olacak bu duayı okurken koruma yapmak gereklimidir?

http://www.estanbul.com/esma-i-erbeiyn-i-idrisiyye-52428.html

daha fazla açıklama burda var...

BORÇLARIN ÖDENMESİ İÇİN

(Tesiri faydası yüksek özel bir duadır)

Borçtan kurtulma - Muratların gerçekleşmesi

Bu ism-i şerifi her gün (40 ) kere okuyan kimseye acayibat ve esrar-ı mahlukat inkişaf eder.Kalbinden ve dilinden hikmet pınarları akar.Her darlığından kurtulur.En ümitsiz zamanlarında imdadı ilahiyeye nail olur.Herkesten müstağni olur.Zaruret ve sıkıntıya kattiyyen düşmez.Her zaman ve her hususta muaveneti ilahiyyeyi mazhar olur.

Bu esma-i erbaini herkangi bir muradının husulü için yedi gün kırkar kere okumak matlub ve muradının olmasına yardım eder.

Yâ acibes sâniı fe lâ tentıkul elsünü bi külli âlâihi ve senâihi ve yâ gıyâsi ınde külli kürbetin ve mücibi ınde külli da’vetin ve meâzi ınde külli şiddetin ve racâi hıyne tenkatıu hıleti*

Guest idilcan

allah razı olsun.allah hepimizi borctan darlıktan kurtarsın.

yalnız para gelecek derken varlıkları üzerinize çekmeyin dikkat edin de..

• Like 1

Guest branko152

deneyen arkadaşlarımızın yorumlarını bekliyoruzz

:)

daha fazla açıklama burda var...

BORÇLARIN ÖDENMESİ İÇİN

(Tesiri faydası yüksek özel bir duadır)

Borçtan kurtulma - Muratların gerçekleşmesi

Bu ism-i şerifi her gün (40 ) kere okuyan kimseye acayibat ve esrar-ı mahlukat inkişaf eder.Kalbinden ve dilinden hikmet pınarları akar.Her darlığından kurtulur.En ümitsiz zamanlarında imdadı ilahiyeye nail olur.Herkesten müstağni olur.Zaruret ve sıkıntıya kattiyyen düşmez.Her zaman ve her hususta muaveneti ilahiyyeyi mazhar olur.

Bu esma-i erbaini herkangi bir muradının husulü için yedi gün kırkar kere okumak matlub ve muradının olmasına yardım eder.

Yâ acibes sâniı fe lâ tentıkul elsünü bi külli âlâihi ve senâihi ve yâ gıyâsi ınde külli kürbetin ve mücibi ınde külli da’vetin ve meâzi ınde külli şiddetin ve racâi hıyne tenkatıu hıleti*

Allah razı olsun

Allah ne kadar büyükki duayı görüp okumaya başladım ve ne kadar okunacağını bilmiodum bişeyi 40 kere sölersen olur fln derler ya bende dedim 41 kere okuyayım bari.Şimdi baktım 40 kez okunması gerekiyomuş. Belki çokta şaşırılcak bişey değil ama ben şaşırdım şimdi.