Jump to content
axemail

Ruh mu Melek mi ?

Recommended Posts

Adamın kamerasının pbjektifiyle beraber çarpan ışıklar yansımış bu tek değil başka ışıklar da var.Yani kameranın objektifine çarpan ışıkların oluştruduğu görüntü.Nerden çıakrıyorsunuz böyle melek mi ruh mu falan yaw.Anlamıyorum

Guest gerçekler

Sansar dikkatli bak kamera sabitken atin üzerindeki pelerin nasil dalgalaniyor.ben bu konuyu basaka bir başlik altinda açmiştim 2 gun önce

gerçekten yaaa ee insanların arasından içinden geçebiliyorda kamera nasıl görüntüleyebiliyor, insanlar orda görüp farketmeden ben bunu çözemedim

Guest gerçekler

o kargaşada kım kımı görecek baksanıza mahşer yerı olmus

Doğa üstü varlıklardan bahsediyorsak zaten herkez aynı anda görecek vs gibi bir durum doğa üstü varlıklar için söz konusu değil. Herkezde görebilir, bikaç kişide görebilir, hiç kimsede görmeyebilir. Hele bu sekildeki bir kalabalığın farketmemesi gayet normal birşey.

• Like 1

ruhlarin perilerinde baska isi yok kameraya pozverecek öylemi?

sakin protestoya katilmak istemesinler, akillari sira milletle dalga geciyorlar eminim buda fotomontajdir.

sansar kardesım canakkale zaferı nasıl kazanıldı senın haberın varmı kardesım ??????????? allahın buyuk velıyalarıyla sen o savaslarda ne kadar olagan ustu olaylar yasandı bılıyormusun??????????? ben tur seylere ınannıyorum ayrıca yansıma olsa neden bu kadar yesıl ???????????

--- Sonraki mesaj ---

ve kıbrıs savaslarında ne kadar olgan ustu seyler yasandı lutfen gecmısı unutmayalım..........

sansar kardesım canakkale zaferı nasıl kazanıldı senın haberın varmı kardesım ??????????? allahın buyuk velıyalarıyla sen o savaslarda ne kadar olagan ustu olaylar yasandı bılıyormusun??????????? ben tur seylere ınannıyorum ayrıca yansıma olsa neden bu kadar yesıl ???????????

--- Sonraki mesaj ---

ve kıbrıs savaslarında ne kadar olgan ustu seyler yasandı lutfen gecmısı unutmayalım..........

Ya ne alaka şimdi analmadım burda çanakkale savaşı mı veriliyor.Halk infial halinde ve kamera objektifine ışık çarpmış.Burda o tür bir savaş da yok zaten.Burda iktidar mucadelesi var.Nasıl bunları bu şekilde bağdaştırıyorsunuz anlmak mumkun değil ya...Ayrıca çanakkale savaşı kazanılırken sen ordamıydın da nasıl kazanıldığını biliyorsun o da ayrı bir olay ya neyse...Bizim oralarda bir söz vardır her sakallıyı deden sanma diye.Sen de her görüğün yeşil şeyi evliya sanma be kardeşim.Allah akıl fikri vermiş azcık düşün bakalım.Kaç tane evliya gördün kameralara poz veren?!Biz de inançlı insanlarız ama Allah akıl fikir vermiş yaani.Amentüye inanmak başka şey burdaki olay başka bişey güzel kardeşim benim.