Jump to content
axemail

Ruh mu Melek mi ?

Recommended Posts

Ya ne alaka şimdi analmadım burda çanakkale savaşı mı veriliyor.Halk infial halinde ve kamera objektifine ışık çarpmış.Burda o tür bir savaş da yok zaten.Burda iktidar mucadelesi var.Nasıl bunları bu şekilde bağdaştırıyorsunuz anlmak mumkun değil ya...Ayrıca çanakkale savaşı kazanılırken sen ordamıydın da nasıl kazanıldığını biliyorsun o da ayrı bir olay ya neyse...Bizim oralarda bir söz vardır her sakallıyı deden sanma diye.Sen de her görüğün yeşil şeyi evliya sanma be kardeşim.Allah akıl fikri vermiş azcık düşün bakalım.Kaç tane evliya gördün kameralara poz veren?!Biz de inançlı insanlarız ama Allah akıl fikir vermiş yaani.Amentüye inanmak başka şey burdaki olay başka bişey güzel kardeşim benim.

canım kardesım dedıgın ıcın tesekur edrm....saol kardesım....sansar kardesım ben canakkale zaferınde deyılkdım ama bır avuc ınsanın o kadar mukemmel bır orduyu sencede mantıklamı manevı degerlerlemı kazanmasını allahu teala sagladı bu benım gorusum tabıkı...allahu telea dıledıgı sekılde ve evlıyalrın yardımıyla zorda olan ınsanlara yardım edr bence ısterse bu bır hrıstıyan olsun mazlum kımse allah yanındadır....bence bu konular akıl ısı deyıl manevı ısıdır tabıkı bunlar benım gorusum ............allah razı olsn kardesımm..

Işık yansıması gördügümüz görüntüyü açıklamak için biraz yetersiz kalmış görünüyor. Işık yansıması olsa dış basında yer bulurmuydu buda farklı bir boyutu tabiiki ...

Guest Vandrak

Bir takım hristiyanlar bunun mahşerin dört atlısından yeşil ata binen Ölüm olduğunu söylüyorlar.Bu yanlıştır; 1.cisi biz müslümanız ve islamiyette böyle birşey yok. 2.cisi mahşerin dört atlısından ölümün atı yeşil ancak alametleri böyle değil.Yani savaş çıkarmak değil...

canım kardesım dedıgın ıcın tesekur edrm....saol kardesım....sansar kardesım ben canakkale zaferınde deyılkdım ama bır avuc ınsanın o kadar mukemmel bır orduyu sencede mantıklamı manevı degerlerlemı kazanmasını allahu teala sagladı bu benım gorusum tabıkı...allahu telea dıledıgı sekılde ve evlıyalrın yardımıyla zorda olan ınsanlara yardım edr bence ısterse bu bır hrıstıyan olsun mazlum kımse allah yanındadır....bence bu konular akıl ısı deyıl manevı ısıdır tabıkı bunlar benım gorusum ............allah razı olsn kardesımm..

Ben de inançlı biriyim değerli kardeşim bu dediklerinin altına (Konu ile alakası olmamasına rağmen) her türlü imzamı atarım.Aynı şeyi söylüyoruz.Allah razı olsun...Aeo

--- Sonraki mesaj ---

Işık yansıması gördügümüz görüntüyü açıklamak için biraz yetersiz kalmış görünüyor. Işık yansıması olsa dış basında yer bulurmuydu buda farklı bir boyutu tabiiki ...

Dış basında hayalet v.b. bir şey var diy ermi aksettiriliyor anlamadım yaw?!Az buçuk ingilizcemiz var ama spiker hanım bunalrdan hiç bahsetmiyor sadece kalabalığı anlatıyor.İyi ingilizcesi olan arkadaşlar da bir baksın olmazsa...İlla da gönlün olcaksa tamam orda bişeyolsun be güzel kardeşim :D

Bu saatten sonra artık ben de görüyom evet var orda bişey uçuyor.Oldu mu :))

Guest bi-zaman

Gandalf the green :D Yeşil gandalf bu :D Yüzlerce internette böyle ışık yansımasıyla kameranın hareketiyle hareketlenen hayalet videosu var :D Tartışılcak bir yanı bile yok...

Adamın kamerasının pbjektifiyle beraber çarpan ışıklar yansımış bu tek değil başka ışıklar da var.Yani kameranın objektifine çarpan ışıkların oluştruduğu görüntü.Nerden çıakrıyorsunuz böyle melek mi ruh mu falan yaw.Anlamıyorum

alakası bile yok dostum :) bu ya bir evliya'nın ruhudur yada 3kağıt niyeti ile yapılmış bir şeyde olabilir doğrusunu Allah(c,c) bilir...

alakası bile yok dostum :) bu ya bir evliya'nın ruhudur yada 3kağıt niyeti ile yapılmış bir şeyde olabilir doğrusunu Allah(c,c) bilir...

Sen evliyanın ruhunu gördün mü hiç ya da görüştün mü? Ciddi anlamda soruyorum dalgasına diil yanlış anlaşılmasın kardeşim...Evliyanın ruhu kameralara poz verdiğini hiç vakıf olmadım bilen varsa beri gelsin yaw. Böyle iş mi olur. yaw Yapmayın Allahaşkına ...

Işık yansıması gördügümüz görüntüyü açıklamak için biraz yetersiz kalmış görünüyor...

............

bu video yu uzun zaman önce görmüştüm yanan bir olayı sizlere yazayım eğer eksik yazarsam kusuruma bakmayınız kurtuluş savaşında asker sayımız azdı ve malesef o zaman yetersizliklerinden dolayı cephaneden tut yiyeceğe kadar kısıtlıydı ruslar karadenizdeyken bir rus birliği geceliğin toplu olarak konaklıyorlardı türk askerleri onları püskürtmek için hazırlanmadan önce bir birliğin gelip onları mahvettiğini ve sadece atları ve kılıçlarının olduğunu biliyorlardı rusların elinde o zaman tüfek olduğu halde o birlikten birkişiyi bile yaralıyamamışlardı sonra türk askerleri saldırdığında yakalanan bazı rus askerleri onlara bu olayı anlatmışlar yemyeşildiler ve çok hızlıydılar koca bir birliği dağıttılar ve sonra ortadan kayboldular!!

ve şimdi aklıma geldi hepsi sarıklıydılar