Jump to content
Sign in to follow this  
Guest qybsfr

[FF] Format Atmaya Son

Recommended Posts

Guest qybsfr

Tanitim:

Bilgisayariniz icin artik yavaslama, donma ve cokme sorunlari bitti. Windows'unuzu 1 tiklamayla tamir edin ve koruyun. Advanced SystemCare (eski adiyla Advanced WindowsCare Personal), diger araclar gibi sadece kayit defteri temizligi yapmaz. Sisteminizi dogrudan inceler ve sorun cikaran engellerin tamamini duzeltir. Novel sistem teknolojisi sayesinde Advanced SystemCare, bilgisayarinizin daha hizli, daha istikrarli olmasini saglar.

Faydalari :

Sadece 1 klik

Tum isi 1 klikle bitirir.

Sisteminizi, 1 dakikada tarar ve problemleri duzeltir.

PC'niz icin 360 derece koruma

Guncel tanimlamalarla, bilgisayarinizi casus yazilimlara ve reklam yazilimlarina karsi tarar ve saptadiklarini siler.

Casus yazilimlarin, kotu web site iceriklerinin bilgisayariniza yuklenmesini engeller.

Bilgisayarinizda yaptiginiz tum aktivitelerin gunluklerini siler.Asagidaki linkden indirebilirsiniz.

Guest Plato

Teşekkürler..Peki format atılmış bir bilgisayar içinde uygun mudur bu program?..

Guest YAVER

Bende var işe yaramıyor silmeyi düşünüyorum...

Guest Plato
Bende var işe yaramıyor silmeyi düşünüyorum...

Zahmet etmeyeyim o zaman:)

Guest sinom

indirdim ama virüs var diyerekten Nod32 yüklemeyi durdurdu 9_9 Bu program virüs programı gibi çalışıyorsa Eset Nod32'iyi silebilirim.bilgi verirseniz sevinirim.

Guest Plato

Sakın esed nod 32 yi silmeyin esed en iyilerindendir..şu an bende de o yüklü sakın .!!İyi bir program yani..

Guest sinom

tmm tmm..silmem..ne aşkmış bu esed'e:D ben memnun değilim gerçi ama olsun,öle diyorsanız..teşekkürler

Guest Plato

Valla benim pc nin virüsünü bi saptadı ki sormayın..ister istemez:)Rica..

bende antivirüs yok kullanmıyorum bnm pcden uzak duruyolar ama bu program iyidir bence kalsın arada temizlik için şart

Nod32 virüs programi bu programi saldiri olarak algiliyor ve nod32 yi kapatsaniz dahi tekrar actiginiz zaman yine silmeye calisiyor. Dosyayi tam olrak silmiyor sistemde kalintisi kaliyor fakat programi kullanamiyorsunuz. Benim tavsiye edebilecegim sistem kalintilarini,onarimini yapan iki program var örnegin "registrybooster" cok iyi sistem temizleme yapiyor ayrica ayni yerden pc de eksik olan sürücüleride bulan bu programin kendi sitesinde bulunmaktadir deneme sürümü olarak indirip bakabilirsiniz fakat yine ayni sekilde nod32 veya windowsun kendi özel güvenlik programi bunlarida silmekte. Bir cözüm bulabilirseniz cok güzel bir yazilimdir.