Jump to content
Mira

Haşr Suresi (Dileğinin Hemen Gerçekleşmesi İçin)

Recommended Posts

Bismillahirrahmanirrahim.

Hüvallahüllezi la ilahe illa hu*alimül ğaybi veş şehadeti* hüver rahmanür rahıym.

Hüvallahülleziy la ilahe illa hu *elmelikül kuddusüs selamül mü'minül müheyminül 'aziyzül cebbarul mütekebbir* sübhanallahi amma yüşrikun.

Hüvallahül halikul - bariül müsavviru lehül esmaül husna* yüsebbihu lehu ma fis semavati vel'ard. Ve hüvel'aziyzül hakiym.

Anlamı:. Bir kimse bu ayetleri cuma gecesi kağıt üzerine yazıp iyi bir sargıya sardıktan sonra üzerinde taşırsa cenabı ecelli kimseyi hertürlü kötülüklerden korur.bir kimse güzelce bir abdest alıp arkasından 4 rekat allah rızası için namaz kılsa ve bu namazın her rukunda bu dört ayeti okusa namazdan sonra yapacağı dua reddolunmaz.Cenabı hak o kimseyi niyetine azami derecede kolaylaştırır.bir kimse aynı ayetleri cam bir kabun içerisine yazıp temiz yağmur suyu ile doldursa ve bu sudan içse cenabı hak o kimseye keskin bir zeka ve kavrayış nasip eyler.öğrendiği bir şeyi birdaha unutmaz

Kaynak: gizli ilimler ve hacet kitabı arif pamuk

bu düzeltilmiş halidir hayırlı akşamlar

• Like 2
  • Confused 1

Guest seluş

teşekkürler pınar.her zamanki gibi süpersin.

Bunu ezbere bilmiyorsak nasıl yapacaz?. Baka baka okusak namazda oda olmaz herhalde. ezberleyince yapmamız lazım?

Bunu ezbere bilmiyorsak nasıl yapacaz?. Baka baka okusak namazda oda olmaz herhalde. ezberleyince yapmamız lazım?

ben mecbur kalıp kitaptan okudum

Guest yebese

her rekatında derken nasıL oLacak anLamadım açıkLarmısınız:confused:

Guest MELLEKK

herrekatı fatihadan sonramı? canım

canım Allah razı olsun şimdi yaptım geceyı bekleyemedım ama gecede yapıcam Allahın ıznıyle tekrar...Rabbım dualarımı kabul etsın ınsallah

• Like 1

Guest dumanlekesi

nasıl yani pınar, namaz kılırken mi kitaptan okudun

ben mecbur kalıp kitaptan okudum

ben böle durumlarda ezbere bilmediğim duaları kağıda anlaşılır bi şekilde yazıp tam karşıma biyere yapıştırıorum daha kolay oluo benim için ordan baka baka okuorum sırası gelince namaz kılmayıda böle öğrenmiştim inşallah ALLAHIM kabul ediodur