Jump to content
Mira

Haşr Suresi (Dileğinin Hemen Gerçekleşmesi İçin)

Recommended Posts

ben laptop'ta buyuttum yazıyı caprazımdakı masanın kosesıne koydum ordan okudum..Insallah Allah dualarımı kabul eder...

şimdi şöyle ben secdede okudum nasıl okumak isterseniz size kalmış önemli olan niyettir

--------------------

ben laptop'ta buyuttum yazıyı caprazımdakı masanın kosesıne koydum ordan okudum..Insallah Allah dualarımı kabul eder...

amin inşallah

--------------------

Pınar, sureyi otururken mi yoksa ayakta iken fatihadan sonra mı okuyacaz?
istediğin şekilde oku

Guest yebese

ya ben yine anLamadım fatihadan sonra bir sure okunuyo onun yerine bu duayımı okuyoruz yoksa oturuşLarda mı okuyoruz

Ay Pınarcım ben seni çok seviyom be ablası. Çok mükemmel bilgiler paylaşıyorsun. Valla sık sık yazılarını takip ediyorum bakalım bu kız bu sefer ne hazineler sunacak diye. Allah hepinizden razı olsun. Valla kendimi buluyorum burda

arkadaşlar panik yapmayın ben hep otururken okudum kitabı yanıma koydum bakarak okudum ister ayakta ister otururken iki şekildede okuyabilirsiniz allah kabul etsin bende bir kitap var duaların nasıl okunacağı açıkca yazılmış ona bakıp tekrar sizlere yardımcı olmaya çalışıcam

--------------------

ya ben yine anLamadım fatihadan sonra bir sure okunuyo onun yerine bu duayımı okuyoruz yoksa oturuşLarda mı okuyoruz

namaza başlarken besmele arkasından subhaneke arkasından euzu besmele arkasından fatiha arkasından bildiğin dualar arkasından haşr suresi

otururkende aynı şekilde

--------------------

Ay Pınarcım ben seni çok seviyom be ablası. Çok mükemmel bilgiler paylaşıyorsun. Valla sık sık yazılarını takip ediyorum bakalım bu kız bu sefer ne hazineler sunacak diye. Allah hepinizden razı olsun. Valla kendimi buluyorum burda

teşekkürler çok sevindirik oldum bende sizleri seviyorum

Değerli kardeşim yanlış anlamadıysam normalde namazı nasıl kılıyorsak o şekilde kılıp fatihadan sonra okunan surede haşr suresini okuyacağız değil mi?

Değerli kardeşim yanlış anlamadıysam normalde namazı nasıl kılıyorsak o şekilde kılıp fatihadan sonra okunan surede haşr suresini okuyacağız değil mi?

fatihadan sonra okunması şart değil o senin niyetine kalmış ben kendim haşr suresini en son okudum ayet-el kürsiden sonra hep yada ihlasdan sonra

--------------------

kısacası bildiğin bütün dualardan sonra en son okunacak

dileğinin hemen gerçekleşmesi diye birşey yok arkadaşlar.eğerki kavuşacağınız niyetiniz için bi süre ayrılık yaşamak alnınıza yazıldıysa o ayrılığı yaşarsınız.belki pınarda tesadüf olmuştur.tabi itirazım yok dilek mutlaka gerçekleşecektir inşallah buna inancımızı yitirmememiz gerekir ama dediğim gibi o dileğe ulaşmak için ne yazıldıysa önce onu yaşarız.pınar teşekkürler paylaşım için.

dileğinin hemen gerçekleşmesi diye birşey yok arkadaşlar.eğerki kavuşacağınız niyetiniz için bi süre ayrılık yaşamak alnınıza yazıldıysa o ayrılığı yaşarsınız.belki pınarda tesadüf olmuştur.tabi itirazım yok dilek mutlaka gerçekleşecektir inşallah buna inancımızı yitirmememiz gerekir ama dediğim gibi o dileğe ulaşmak için ne yazıldıysa önce onu yaşarız.pınar teşekkürler paylaşım için.
sakın beni yanlış anlama arkadaşım okuduğum kitapda aynen belirttiğim şekilde yazıyodu bende canı gönülden inanarak yaptım çok şükür kabul oldu ve bir peygmberimiz eğer yanlış okumadıysam garanti veriyo ben paylaşmak istedim sadece

Guest LALELER

pınar arkadaşım güzel paylaşımın için Allah senden razı olsun kusura bakma ama ben tam anlayamadım şimdi nomal namaz nasıl kılınıyorsa kılıyoruz subhaneke fatiha bir sure ve secde secdede iken haşr suresini okuyoruz ama ondan evvel istediğimiz bir suremi okuyoruz tşk ederim

--------------------

yada sen tam nasıl yaptın detaylı olarak yazarmısın tşk ederim pınar