Jump to content
Mira

Haşr Suresi (Dileğinin Hemen Gerçekleşmesi İçin)

Recommended Posts

hiç kafana takma ezberlicem diye

pinar sen gece mi yaptin bu uygulamayi

gece yaptım çünkü gece yapılan dualar daha makbul

ve hemen oldu öylemi,ne mutlu sana insallah bizimkilerde olur allah razi olsun senden

Guest bahse

paki bişey sorucam gece yapıcam dienler olmuş vakit sanırım önemli değil.Allah razı olsun cnm çok güsel duaları senin sayende öğreniorum..

paki bişey sorucam gece yapıcam dienler olmuş vakit sanırım önemli değil.Allah razı olsun cnm çok güsel duaları senin sayende öğreniorum..

önemli değil saat tabi canım sen ne zaman istersen hangi vakte niyet edersen ben birşey yapmıyorum ki bulduklarımı sizle paylaşıyorum

Guest eminetan
Evet fırsat buldukça ezberlemeye çalışıyorum ve ayetel kürsi çok zor bir sure, tabi ki ezberleyecem ama diğer sureler kadar kolay telafuz edilen bir sure değil. Umarım en kısa zamanda ezberleyebilirim.

ayetel kürsi gibi değerli bir surenin önemini malesef birkaç ay önce öğrendim, ayetel kürsi okurken dilim dönmüyor ve sıkıntı basıyordu, bu siteden öğrendiğim yıldız yükseltme formülünü (71 adet) uygulamaya başladıktan hemen sonra bir baktım ezberlemişim...ve sayısız nimetinden çok şükür Allahım bana da nasip ediyor...

ayrıca pınar kardeşime de tşk ederim, bizi bilgilendirdiği için...

ayetel kürsi gibi değerli bir surenin önemini malesef birkaç ay önce öğrendim, ayetel kürsi okurken dilim dönmüyor ve sıkıntı basıyordu, bu siteden öğrendiğim yıldız yükseltme formülünü (71 adet) uygulamaya başladıktan hemen sonra bir baktım ezberlemişim...ve sayısız nimetinden çok şükür Allahım bana da nasip ediyor...

ayrıca pınar kardeşime de tşk ederim, bizi bilgilendirdiği için...

ricva ederim hiçbir sureyi ezberlemek için uğraşmayın siz okudukça dilinizde yer ediyor benim öyle oldu hep

yaaa arkadaşım nasıl hemen olduu bende okuyucam allahın izniylee olunca paylaşırım heycanlandım şimdi bak:) inşallah benimkide hemen olur

--------------------

bide dilegin ne içindiki hemen oldu

yaaa arkadaşım nasıl hemen olduu bende okuyucam allahın izniylee olunca paylaşırım heycanlandım şimdi bak:) inşallah benimkide hemen olur bide dilegin ne içindiki hemen oldu[/quote

allah kabul etsin dileğim

erkek arkadaşımın bana acımasızca davranması beni üzmesiyle ilgiliydi ve birde barışmamıştık inadını kırıp barışmaya yanaşmıyodu buydu