Jump to content
Mira

Ferec Duası...

Recommended Posts

eskiden çıktı yokdu ki desinler çıktı yapıp üstünüzde taşıyın diye..:)..bence çıktı da olsa olur..hatta birazdan yapim ben bu çıktı işini...:)..dualarımızın kabul olması,şeytan ruhlu insanların bizden uzak olması dileğiyle...

• Like 1

Arapça yazılı olan üstteki duayla aynı değil ki hepsi birbirinden bağımsız dualar.

Bende Mira ya şunu sormak istiyorum bu başlıktaki Ferec duasını normal mürekkebli kalemle mi yazıp taşıyacağız üzerimizde?Safran mürekkebi mi gerekiyor.Yani daha etkili olması için mi yada normal kalem yeterli mi?

Safran mürekkebi ile silinmesini istemiyosan

--- Sonraki mesaj ---

eskiden çıktı yokdu ki desinler çıktı yapıp üstünüzde taşıyın diye..:)..bence çıktı da olsa olur..hatta birazdan yapim ben bu çıktı işini...:)..dualarımızın kabul olması,şeytan ruhlu insanların bizden uzak olması dileğiyle...

Amin

Ama İnanç meselesi aslında enerjiyi harekete inanç getirir.:)

--- Sonraki mesaj ---

abdestsiz okursak ne olur?sonuçta abdestli okumaz temizlik açısından ve geçmişten günümüze iletilen bir uygulayış olması açısından önemli fakat asıl durumun niyette,inançta ve kalb de olduğunu düşünüyorum

Abdest Allah'a yemindir, bu sebeple abdestli olunması önemli.

İnançlı olmaya herkes inançlı ama Rabbine yemin ederek duaya başlamanın huzuru ve güzelliği daha başkadır.:)

--- Sonraki mesaj ---

dua nın arapçasınınımı taşıycaz? acaba

--- Sonraki mesaj ---

duayı ayzamk şartmı ????? yoksa çıktı alsak oluyomu acaba

Evet .

Okuyada bilirsiniz günlük.

--- Sonraki mesaj ---

Allah razı olsun

Ecmain inşallah

ama şöyle bir sıkntım var ben bunu yazamam kopya kağıdının dütünde geçip yazsak olurmu acab?

--- Sonraki mesaj ---

size göre saçma belki sorduğum ama bunu yazamk çok zor

ama şöyle bir sıkntım var ben bunu yazamam kopya kağıdının dütünde geçip yazsak olurmu acab?

--- Sonraki mesaj ---

size göre saçma belki sorduğum ama bunu yazamk çok zor

Estağfurullah.

Yazılması daha iyi olur.

Aslında günlük okunması daha hayırlı , siz yazamazsanız bir imama yazdırabilirsiniz.

Rica edince yazıyorlar.

tam bende bunu sorckataım teşşekkürler emeğine yüreğine sağlık bunu muska olark taşısak oluyomu?

tam bende bunu sorckataım teşşekkürler emeğine yüreğine sağlık bunu musak olark taşısak oluyomu?

--- Sonraki mesaj ---

tam bende bunu sorckataım teşşekkürler emeğine yüreğine sağlık bunu muska olark taşısak oluyomu?

Yıpranmasını istemiyosanız sarabilirsiniz.

bütün sayfaları okudum,google dada baktım,kiminin arapcası var latince okunuşu yok,latincesi var arapcası ve türkçe meali yok ve 3-4 değişik ferec duası var,kafam karışdı benim acıkcası..burdada tam manasıyla bir acıklık getirilmemiş..meali yok bahsi gecen duanın artı arapcası yok..:(.

bütün sayfaları okudum,google dada baktım,kiminin arapcası var latince okunuşu yok,latincesi var arapcası ve türkçe meali yok ve 3-4 değişik ferec duası var,kafam karışdı benim acıkcası..burdada tam manasıyla bir acıklık getirilmemiş..meali yok bahsi gecen duanın artı arapcası yok..:(.

Arif pamuğun kitabında var.

Sahaflar çarşısında bulabilirsin