Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

"OM", Kutsal Hece Alıştırması

Recommended Posts

Dileyen dilediği yöntemi seçer, lütfen daha saygılı olalım. Kaldı ki önerilen yöntemde eleştirilenlerin aksine başka frekanslara kayma da söz konusu değil. Olayı nereden nereye çekiyorsunuz

Katiliyorum, saygi konusuna gelincede saygisizca bir tutumum olmadi, dikkat etmisseniz sadece bilgi amacli bir yazi yazdim. Bunun aksini dusunuyorsaniz, ozur dilerim. Fakat yaptigim calismalarda ve biyoenerji seanslarimda bu meditasyonu yapan insanlarda bunu gordum. Auralarinin en dis katmani yani beyaz ilahi alani siliklenmeye baslamisti bu tur insanlar da ve bunun da kendilerinde ki belirtileri psikoz ile birlikte neuroz semptomlariydi bu tur hastalar ile karsilastim.

• Like 1

bir kerre, konu başlığı bile çok saçma! ne demek Allah aşkına "kutsal hece çalışması"! kutsal, mübarek demektir. kim bu heceyi kendince "kutsal" sayıyorsa (!) artık kendisi düşünsün, şu mübarek recep ayında kendi vebalidir. tabi,herkesin dini kendine..

Guest Bahamut

Allah'ın dini bütün dönemlerde yer yüzünde hükmünü sürmüştür ancak zamanla insanoğlu nimete nankörlük yaparak bu dinin içine şirk unsurları karıştırmıştır. Meditasyon eğer şirk unsurlarından arındırılırsa kul ile yaratan arasında muazzam bir iletişim aracı olur. Ancak bunun keyfiyetini ön yargılar nedeniyle keşfedecek olan sayısı azdır.