Jump to content
saklı

Roaccutane Kullananlar

Recommended Posts

tesekkürler cnm

bu arada bugn 10. günümü tamamladm

hayatımda ilk kez cenemde 7 tane burnumdada 2 tane sivilceyi bir arada gördüm :)

ama ilginç bi şekilde kötü durmuyorlar,yani tek tük çıkan sivilcelerim beni rahatsız edio die roaccutane ye başladım,ama şimdi dokuzunu birden tasıyorm ve rahatsızz olmuyorm

oysaki çoktan depresyona girmiş olmam lazımdı

benm depresyonum da böle sanırım :)

dudaklarım kuruyo ama bepantene çok i gelio şimdilik

yarın da yüzüme kremler ve güneş kremi alcam bakalımm

Guest ughala

ya ben haziran 2009 da kullanmaya başladım aqncak okul nedeniyle domuz gribi tatili çıkınca ankaraya gitmek te zorlandım ve korktum ilacı 1 ay kullandım ve bıraktım daha sonra 1.5 aysonra gittiğimde bana bir türlü jel verdi mart ayında 2010 nun martında ve ben jeli kullanırken yüzüm soyuldu ve altındaki et görülüyodu odda 3 hafta sonra gitti ve bende doktora gittmemeye kararar verdim ama 2010 un eylül ekiminde tekrrar yoğunlaşmaya başladı vebende doktara tekrar gitmek zorunda kaldım ancak doktor korktuğumu yaptı ve bana yeniden roaccutane verdi ve kullanmaya başladım daha sonra 2011 in ocağında ve şubatında gitiim ve şuuan 5 kutudayım ama sivilcilerim bir türlü gittmedi ve aynı çıban byüüklüğündeler piskoloji felan kalmadı yaa yüzümde sivilceyle 2 3 1 gibi yazılar yazıyo ve ben evden bile cıkamıyorum utancımdan bana manevi destek olcaklar ne olur bişreyler yazsınlar

Guest blessed trinity
ya ben haziran 2009 da kullanmaya başladım aqncak okul nedeniyle domuz gribi tatili çıkınca ankaraya gitmek te zorlandım ve korktum ilacı 1 ay kullandım ve bıraktım daha sonra 1.5 aysonra gittiğimde bana bir türlü jel verdi mart ayında 2010 nun martında ve ben jeli kullanırken yüzüm soyuldu ve altındaki et görülüyodu odda 3 hafta sonra gitti ve bende doktora gittmemeye kararar verdim ama 2010 un eylül ekiminde tekrrar yoğunlaşmaya başladı vebende doktara tekrar gitmek zorunda kaldım ancak doktor korktuğumu yaptı ve bana yeniden roaccutane verdi ve kullanmaya başladım daha sonra 2011 in ocağında ve şubatında gitiim ve şuuan 5 kutudayım ama sivilcilerim bir türlü gittmedi ve aynı çıban byüüklüğündeler piskoloji felan kalmadı yaa yüzümde sivilceyle 2 3 1 gibi yazılar yazıyo ve ben evden bile cıkamıyorum utancımdan bana manevi destek olcaklar ne olur bişreyler yazsınlar

anlattıklarınıza gore su antedavı surecınızın 3. ayındasınız.. bakın benım sırtımda olusan sıvılceler oyle kotu boyutta degıllerdı ve bana 6 ay kullanmam soylendı bu ılac.. sizin durmunuz bıraz daha farklı.. muhtemelen ılacınızın dozajı da fazladır.. bu denli agır sıvılcelerı olanlar ılacı en az 6 ile 1 seneden fazla kullanıyorlar dıye bılıyorum ben.. moralınızı bozmayın ve ılacınızı duzenlı olarak kullanın.. ve bır tavsıye daha.. yuzunuzdekı sıvılcelerde azalma olmadan hatta tedavı surecınız bıtmeden kesınlıkle yuzunu soyacak ılacları, kremlerı kullanmayın.. zaten bu tedavı suresınce cıldınız cok hassas olacak.. cıldınızı mahvedersınız.. yuz temızleme urunlerınızı de hassas cıldler ıcın verılen dermokozmetık urunlerı arasından secın.. oyle her yerde satılan yuz temızlee jellerınden zıyade eczanelerde satılan ve de doktorunuz tarafından tavsiye edilen urunlerı kullanın..

gecmis olsun :)

ben üçüncü haftama girdim geçen hafta yüzüm fosur fosur kabarmıştı çenem sizilce doluydu üstelik de kavlayıp duruyordu

gittim biraz cilt alışverişi yaptım

sabahları kalkınca jelle yüzümü yıkıyorum,sonra 50 faktör güneş kremi sürüp makyaj bile yapıyorm

akşam da ewe gelince,temizleme sütüyle temizleyip tonikliyorm,tabi tonigi sivilce olan yerlere fazla getirmiyorm,sonra bir de krem sürdümmü cillop gibi oluyo

valla döküntü de kalmadı

şu an yüzümde sade 2 tane sivilce var

ve ilginc bi, şekilde izler de günden güne azalıyor sanki

tek sorun dudaklarım kuruyor ona da bepanten sürüyorm hatta sıvıyorm gece yatarken.kalktıgımda yumuşacık oluyrlar ama işte gün içinde yine sürekli çatlıyorlar

lipstickler eh işte fena değil :)

birde elimin üzerinde egzema gibi ama değil (o nasıl oluyo demeyin bende bilmiyorm :)) bişe çıktı gitmiyo...