Jump to content
Aze.

Zalim Bu Kadınlar Bize Zulüm Ediyorlar!!!

Recommended Posts

Nefsine sahip çıkamayanlar neden hep fıtratlarının arkasına sığınıp Allah bizi böle yaratmış diyip kenara çekilir.Allah bunları bildiği gibi yapsın.

Guest Mutsuz_Palyaço

Tüm video boyunca tek bir yerde adama hak verdim: Erkeklerin zayıf varlıklar olduğunu söyleyip de onların bu zayıflığını kullanan bayanlara ne denir, amaçları nedir?

Yuh diyorum yaa bu kadarı da pes yani.Aklı bi tarafında gezme o zaman.Ne demek dişlerini gıcırdatıyormus iğrenc yaaa

Aklın fikrin orda olursa bu duruma gelirsin,madem o kadar kuranla hasır nesirsin neden aklın hep orda.

İşte bu zihniyet bizi dinden nefret ettirdi.İslamiyetin arkasındaki cahil kesim.

Ama inanıyorum ki ak bir döneme yelken açtık.Bu köhne zihniyetler türkiyenin yüzde 48 lik kesimini temsil eden hükümetin tarafından aydınlığa kavusacak :)

Guest Plato
Tüm video boyunca tek bir yerde adama hak verdim: Erkeklerin zayıf varlıklar olduğunu söyleyip de onların bu zayıflığını kullanan bayanlara ne denir, amaçları nedir?

Amaçları erkeklerin y.yılardır kadınlara yaptıkları baskı şiddet olaylarının intikamı olabilir hani zayıf noktasını yakalamışken bunu değerlendirmek istemiş olabilirler kanısındayım:):)Tabi alakasız ego tatminide olabilir..Kişiden kişiye değişir her ikiside ağır basar ama...

Bazı bayanlar sadece kendisi içinde yapar o zaman erkeklerin bu tavrı çok gereksiz kalabilir...3 ihtimal...:):):):

yazık adama çok acıdım :D :D evli değilmi acaba karısına daha çok acıdım :D :D

Guest gerçekler

vay adam vay kudurrmuş gıbı ya... ama haklıda yanı ...:))

teşhircilik kötü birşey, ama kimsenin kimseye nasıl giyineceğini söylemeye hakkı yok. hormonlarına laf geçiremiyorsan kafanı çevirirsin olur biter.

Amaçları erkeklerin y.yılardır kadınlara yaptıkları baskı şiddet olaylarının intikamı olabilir hani zayıf noktasını yakalamışken bunu değerlendirmek istemiş olabilirler kanısındayım:):)Tabi alakasız ego tatminide olabilir..Kişiden kişiye değişir her ikiside ağır basar ama...

Bazı bayanlar sadece kendisi içinde yapar o zaman erkeklerin bu tavrı çok gereksiz kalabilir...3 ihtimal...:):):):

Birinci ihtimal dışında diğer 2 ihtimale bakılırsa zalimsinizzzzzzz:rofl::rofl::rofl:

Bilmiyormusun yalancıııııı :whistling::whistling:

--- Sonraki mesaj ---

hic gardaş sen de zulme uğrayanlardanmısın :D :D

Sormaaa Mabel dişlerim teker teker dökülüyo ağzımda diş kalmadı :P:p