Jump to content
Depressive

Depressive ile Sor ki Öğrenesin.

Recommended Posts

Bu başlıkta sizlerin sorularınıza kendi çapımda cevaplar vereceğim. Hiçbir sorunuzun cevapsız kalmayacağına emin olabilirsiniz :D:D öyle eğlenceli şekilde soru cevap şeklinde güzel zaman geçireceğimizi umuyorum. :rofl: haaa kazık sormak yok bak papaz olmayalım. :D

• Like 1

Merhaba Depressive, ilk soru benden olsun..

Çok öğrenmek istiyorum..

İnternetteki kullanım amacı dışında insanlara 'avatar' diye hitap etmek hakkında ne düşünüyorsun?

Yani olumlu mu yoksa olumsuz bir etki mi bırakır...Teşekkürler...

Soru anlamsız gelirse cevapsız kalabilir...

Merhaba Depressive, ilk soru benden olsun..

Çok öğrenmek istiyorum..

İnternetteki kullanım amacı dışında insanlara 'avatar' diye hitap etmek hakkında ne düşünüyorsun?

Yani olumlu mu yoksa olumsuz bir etki mi bırakır...Teşekkürler...

Soru anlamsız gelirse cevapsız kalabilir...

Avatar diye ne amaçla söylediklerine bağlı. Şimdi benim bildiğim 3 tür avatar var. Biri şu mavi adam - kadınlardan olulan navi denen canlı türü. (fantastik baya evet) ikincisi şu son hava bükücü olan. Filmi de çıktı son zamanlarda izledim ama beğenmedim ne yalan söyliyim. üçüncüsü internet hesaplarında kullanılan resimlere verilen avatar adı. Sen bu 3ünden her hangi birinden şikayetçiysen -ki sanırım 3.sü senin ilgini çekmiş- fazla takılma derim. Olumlu veya olumsuz bir düşünce oluşturmamalı kafanda. Sonuçta burda herkes kendilerini anlattıkları kadar var. Artı veya eksisi değil. Tam olarak ne diyorlarsa o kadar.

Mrb Depresivve benim profilim de tam 3 tane uyarı var:rofl: ..onları kaldırmak icin ne yapmam gerekiyor.:rofl:.mutlaka kaldırmak istiyorum gıcık oluyorum cunki :rofl:yapıstı kaldı da..:rofl:

Guest Ilıman

:rofl:

güzel bir konu başlığı olmuş şimdilik sorum yok depressive kolay gelsin:D

Bu başlıkta sizlerin sorularınıza kendi çapımda cevaplar vereceğim. Hiçbir sorunuzun cevapsız kalmayacağına emin olabilirsiniz :D:D öyle eğlenceli şekilde soru cevap şeklinde güzel zaman geçireceğimizi umuyorum. :rofl: haaa kazık sormak yok bak papaz olmayalım. :D

dep soruya soruyla cevap vermiceksin demi :D

Mrb Depresivve benim profilim de tam 3 tane uyarı var:rofl: ..onları kaldırmak icin ne yapmam gerekiyor.:rofl:.mutlaka kaldırmak istiyorum gıcık oluyorum cunki :rofl:yapıstı kaldı da..:rofl:

:rofl: tıkla onlara korkma. Böyle korkak davranırsan gitmezler onlar. Korkularının üzerine git, ve üzerlerine tıkla. Yapabilirsin. İnanıyorum :rofl:

--- Sonraki mesaj ---

dep soruya soruyla cevap vermiceksin demi :D

Sorduğun soruya bağlı :rofl: sonuçta bu bir ikili diyalog :D

--- Sonraki mesaj ---

:rofl:

güzel bir konu başlığı olmuş şimdilik sorum yok depressive kolay gelsin:D

Teşekkür ederim :D:D:D

Merhabalar Hocamm,

Size bir kaç sorum olacaktı benim..

"The King's Speech" en iyi film ödülünü aldı hakketti mi sence/izledin mi ? Ya da sana göre hangi film olabilirdi bu?

Merak ettim seçimini.

Birde Trt müzik ödülleri hakettiği kişilerde mi? :cool:

Japonya depremi Türkiyeyi etkilermi? O deprem burada olsaydı ne olurdu. Psikolojim bu depreme yoğunlamış durumda idare et.. Kestane kebaap acele cevaaapppp :wacko:

• Like 1

Merhabalar Hocamm,

Size bir kaç sorum olacaktı benim..

"The King's Speech" en iyi film ödülünü aldı hakketti mi sence/izledin mi ? Ya da sana göre hangi film olabilirdi bu?

Merak ettim seçimini.

Birde Trt müzik ödülleri hakettiği kişilerde mi? :cool:

Bence haketti o film bütün oscarları. Akademi gayet yerinde kararlar vermiş. Ama İnception'ın daha fazla ödül almasını bekliyordum açıkçası.

Trt müzik ödülleri hakkında bir fikrim yok. izlemedim. Konuyu da okumadım ne yalan söyliyim :D:D:D

--- Sonraki mesaj ---

Japonya depremi Türkiyeyi etkilermi? O deprem burada olsaydı ne olurdu. Psikolojim bu depreme yoğunlamış durumda idare et.. Kestane kebaap acele cevaaapppp :wacko:

Bizden çok amerika tutuşmuş sanırım. Dur önce onlar sonra bize gelirse sıra. Ama yakın dönem içinde beklemiyorum ben şahsen bizim ülkemizde deprem.