Jump to content
İη¢ιѕєℓ

Her Türlü Dileğin İçin Etkili Ayet

Recommended Posts

ben bunu geçen sene mayıs ayında girdiğim sınavdan 1 hafta önce yapmıştım..ve çok başarılı bir sonuç almıştım..duaların gücüne sonsuz inancım var ama bir çaba göstermeden de istemek ayıp olurdu sanırım..çok basit bir dilek içindi benim ki kısaca..ama yine de yasin suresinin ve dolayısıyla ayetlerinin mucizeleri büyüktür..Allah kimseyi darda bırakmasın..

Güncelleyelim

Bu arada okumalarınız nasıl gidiyor okuyan arkadaşlar için?

ben bunu geçen sene mayıs ayında girdiğim sınavdan 1 hafta önce yapmıştım..ve çok başarılı bir sonuç almıştım..duaların gücüne sonsuz inancım var ama bir çaba göstermeden de istemek ayıp olurdu sanırım..çok basit bir dilek içindi benim ki kısaca..ama yine de yasin suresinin ve dolayısıyla ayetlerinin mucizeleri büyüktür..Allah kimseyi darda bırakmasın..

benimde sınavlarım var kesin bende okuycam peki sen şu kadar puan alyım diye mi dua ettin

Guest kemtamin

değerli bir paylaşım incisel.teşekkürler.:)

yasin süresi 82.ayeti niyetinizi söyleyerek her gün 99 kez okumak üzere

7 gün okuyorsunuz...

yeni ögrendim bu uygulamayı çok etkili oldugundan sizinle paylaşmak istedim..

innema emruhû iza erade şey’en en yekule lehu kün feyekûn

Anlamı:

O'nun emri, bir şeyi dileyince ona sadece "Ol!" demektir. O da hemen oluverir.

canım emeginden dolayı Allah cc.razı olsun.

Yasin suresini okurken bu ayete geldigimde her defasında durup Rabbimin güçünü düşünürüm ve bütün umtsuzluklarıma o anda umut olur.Yüce Rab ol deyince olmayacak hiç birşey yoktur.

allah razı olsun camide namaz kıldıktan sonra niyetlendim okumaya 3.cüsünü okudum duam kabul oldu allah razı olsn...

bazende okumaya başlarım 2-3 gün sonra duam kabul olur ama bırakmam gene 7 güne tamamlarm

Bu ayetten sonuçsuz kalan yoktur. denemekten zarar gelmez, fayda görenler buraya yazmak istemeyebilirler. İnsan faydasını görmüşse yazması daha uygundur. bu ayetin önemi Allah ol derse hemen olu verir

Bu ayetten sonuçsuz kalan yoktur. denemekten zarar gelmez, fayda görenler buraya yazmak istemeyebilirler. İnsan faydasını görmüşse yazması daha uygundur. bu ayetin önemi Allah ol derse hemen olu verir

sonuç demekte bana tuhaf geliyor,kabul olmayan dua yoktur.....

sizede çok tşk ederim çok güzel özetlemişsiniz.Allah razı olsun....

esma değilki denenmemesi, bu dilek duası şüpheli olanlar deneyebilir, şüphesiz Allah vardır değilmi? tuhaflık olmasına gerek yoktur. Esma ise denenmez, ancak bu ayet için uygulamak gerekli, Allah sizdende razı olsun