Jump to content
Guest

Bir Bayan İçin Araba Kullanmanın En Izdırap Veren Yanını Buldum!

Recommended Posts

Guest

Bir bayan için araba kullanmak elbette zordur. Düşünsenize;karşısında 3 tane ayne varken o hala yola bakıyor.:devil::rofl:

lütfen kimse alınmasın vallaha bak .

üstüme hiç alınmıyorum. arabayı kaldırmayı öğrenir öğrenmez trafiğe çıkmıştım ilk gün. bir çok erkekten iyi araba kullanırım hava atmak gibi olmasın :)

Guest QuaraQiiz

aynen bende öyle...çok iyi araba kullanırım ve daha yaşım 21 :P

30 uma gelsem tır şöförü olcam heralde :D

Guest esrmbkr

eskidendi artik bayanlar hic bi konuda zorlanmiyor :):) erkeklerden geri kaldiklari bir durum yok artiik :):)

Guest
aynen bende öyle...çok iyi araba kullanırım ve daha yaşım 21 :P

30 uma gelsem tır şöförü olcam heralde :D

demekki 35 te boing kaldırırsın woyn!:devil::rofl:

bence pek cok erkekten daha guzel kullanıyoruz. ama bazen trafıkte makaslama yapanları gorunce dalıp gıdıyorum hayran oluyorum ya oyle kullananlara. ne yalan söyleyım bı bayanın makas atabılecegıne pek ınanmıyorum .

bence pek cok erkekten daha guzel kullanıyoruz. ama bazen trafıkte makaslama yapanları gorunce dalıp gıdıyorum hayran oluyorum ya oyle kullananlara. ne yalan söyleyım bı bayanın makas atabılecegıne pek ınanmıyorum .

Atılmaz mııı !... :)

bende 5 senedır istanbul tarfıgınde araba kullanılıyorum hamdolsun bır tek kazam bıle yok kımsenın canına kast edıcek bır hatada yapmadım önce allahın sayesınde sonra ıse nedır sebeb bılıyormusunuz o 3 tane aynana sureklı baktımdan ama guzellıge duskun oldugumdan degıl dıkkatten ben ılk trafıge cıktıktan bır ay sonra sehır dısına cıktım 900 km yola gıttım geldım ve suan cok sukur fızana gıder gelırım aynaya sureklı bakarım 3 aynayada boş yolda olsa alıskanlık o 3 aynaya da boş yolda dahı olsam bakarım aslında kaza yapmamıs olanların yada ıyı araba kullannan ınsanlar burda püf noktalarını anlatsa belkı en azından ders anlamında cok daha saglıklı olur

--- Sonraki mesaj ---

Atılmaz mııı !... :)

eger cok dogru hayran olcak bır durum olsaydı makaslama trafıkte yasak olmazdı ben tarfıkte gördugum zaman sınır sıstemlerım hopluyor o yollar kımsenın babasının yolları degıl sızın dısınızda bınlerce can bulunuyor kımsenın saygısızca ınsanların hayatını tehlıkeye atacak zevklerı olmaz kadınlar tabıkı makaslama yapmaz okadar hayatı rıske atmaz sorumlulukları olan ınsanlar makaslama yapamaz en fazla gıdecegı yola 10 dak erken gıder rıske degermı

hiçde bile ben kırmızı ışıkta rimelimi,rujumu bile sürüom :D aynalara bakmak için herzaman fırsat yaratırıs biz :D

Bir bayan için araba kullanmak elbette zordur. Düşünsenize;karşısında 3 tane ayne varken o hala yola bakıyor.:devil::rofl:

lütfen kimse alınmasın vallaha bak .

annem kaza yaptığında çocuğumun gözü çıktı diye ağlıyomuş polislerde heyecanlanmışlar hani nerde hanımefendi diye. oda arabanın kırılan farlarını gösteriyomuş.

nede olsa annemin arabası bizim ailenin en küçük ferdi olmuştu.:rofl::rofl::rofl: