Jump to content
specialone

Cinler Herkese Görünebilir mi?

Recommended Posts

Umut abi belki tahmin ettiği şey değildir gördüğü.Daha öncede sakallı dede filan görmüşya hani arkadaş.Belki okuduğu duanın vazifelisidir.Tam olarak nasıl anlayabilir acaba iyi mi kötü mü diye ?Bende merak ettim şimdi.Bu konuda biraz bilgi versen abi,arkadaşa yardımcı olur belki.Duyduğum tertibi uygular oldum demiş,tertib ne amaçlı acaba ?Kalp gözü açmak için mi ?

tertip kalp gözü açmak için değil, genelde benim uyguladıklarım düğümleri çözmek için oluyor ve esmaları çok sık deniyorum..hay aklınla bin yaşa hizmetli olabilir mi ak sakallı dede filan?? çünkü o sureti gördüğümde mesela hiç korkmamıştım ancak bu ara karşıma çıkan gölgelerde içime bir ürperti çöküyor..

--- Sonraki mesaj ---

Bir vird ıle daimi olarak aynı duaları aynı adette oku dua surede max 50 esma max 200 sayısız salavat oku.

umutbey ben sayılara baktım da zaten ben bu söylediğiniz sınırı hiç aşmadım ki?? o halde az da okusa bazı insanlar daha mı çabuk giriyor onların manyetik alanına bu olabilir mi?

valla kardesim ben sıklıdım bana gelmesinlerde kim istiyosa ona gitsin sıkıldım bu cinlerden minlerden psikolojimi menopoza soktular

Gölgelerden bende korkarım ak sakallı dededen kim korkar ki.Amacı sizi korkutmak değilse yani korkutucu bir surete girmemiş anlaşılan vazifelide olabilir vird edindiğiniz bir sure falan varsa o aralar.

Umut abi esmada max200 demişsin.Ama esmaların adetleri 200 den fazla olanlar var.hatta çoğu 200 den fazla.Ne yapacağız?

Umut abi esmada max200 demişsin.Ama esmaların adetleri 200 den fazla olanlar var.hatta çoğu 200 den fazla.Ne yapacağız?

ben mesela 1000 ya latif çekiyorum her gün, diğer esmalarım yanına ela güzel soru teşekkürler, iyice aklım karıştı korkuyorum hakikaten :S

--- Sonraki mesaj ---

Gölgelerden bende korkarım ak sakallı dededen kim korkar ki.Amacı sizi korkutmak değilse yani korkutucu bir surete girmemiş anlaşılan vazifelide olabilir vird edindiğiniz bir sure falan varsa o aralar.

evet o aralar günde 3-4 saat ara vermeden zikir yapıyordum..zikirleri bıraktım o suretleri görmez oldum, fakat bana birisi de yardımcı oldu üzerimde söylediğne göre çok sayıda cin varmış, onun yardımından sonra uzun süre rahatladım, ancak yine başladı bu aralar..

Guest umutbey

Verdigim adetler baslangıc adetlerıdir haftalık 10 gunluk yada aylık artırımlarla devam edin. Artı "dua zikir ve musallat" adlı konuda detayları yazmıstım

ben saadattan himmet istiyom :DDD

arkadaşım cidden ben bilgi arıyorum ancak ve ancak doğru bilgiyi..

--- Sonraki mesaj ---

Verdigim adetler baslangıc adetlerıdir haftalık 10 gunluk yada aylık artırımlarla devam edin. Artı "dua zikir ve musallat" adlı konuda detayları yazmıstım

umutbey çok teşekkürler yazınızı bir kez daha okuyacağım kaçırdığım yerler var sanırım, bu arada şimdi ben 1000 kez ya latif okumayı bıraksam mı ne dersinişz? en azından aramı versem bilemedim şimdi:(

Guest umutbey

Konuyu guncelledim okumayı terk etmeyin.

Arkadaşın sorusuna cevap verirken benim sorumada cevap verirsen sevinirim umut abi.Sana da Allah yardım etsin specilone kardeşim.Umut abi arabi ayının son cuması 1 nisan cuma mıdır?