Jump to content
specialone

Cinler Herkese Görünebilir mi?

Recommended Posts

işte size okumanız için öğüt verenler, teoride haklı çıkıyorlar ama pratikte yine bizim lafımıza geliyor iş.

biz nane anlatmıyoruz, biz çok okumadık ama çok yaşadık, hepiniz yaşayarak anlayacaksınız.

Size gelişi güzel esma dağıtanlarda böyle başınıza iş gelince kıvırma cevaplarla geçiştirecek.

işte gerçek bu. bakalım başınıza daha neler gelecek :thumbsup:

Aynı seyleri bende yaşıyordum , 1 dua okumusdum ondan sonra baslamısdı , sızın hıssedıklerınızın aynısını hıssedmeye basladım dumanımsı goruntuler bişeyler hissetmeler , yataga uzandıgında buz gıbı bı nefesın yuzunde dolasması gıbı bunları Teyzem ogrenınce benı hocaya gosterdı Cin veya Seytan musallatı dedı , Mıtlak yazdı ( muska ) , onun yanı sıra nas , felak , cin süresi ,ayetel kursi okuyorum iyiyim suan

Guest umutbey

En azından biz usul öğretiyoruz. Zikretmeyin demiyoruz. Vahhabi fetvalarıyla konu açmıyoruz.

Gerekli açıklamalar ve gereken cevaplar ilgili konuda verılmistir.

Vahhabi zihniyetine karşıyız.

Guest umutbey

Defalarca söyledim, bilmediginiz duaları, kasemleri, azametleri okumayın

--- Sonraki mesaj ---

Rad suresı ayet 29 inkarmı edeceksin?

Cinler herkese görünebilirler mi? Hayır. Hem görünemezler hem de görünmezler. Mesela cin 1000 tane insan içinden 100 tanesine musallat olduysa bunların da en fazla dört beş tanesine görünür. Diğer yandan görünmezler de. Çünkü bunun için ciddi bir enerji harcıyorlar. Çok güçlü olanları var ki onlar da kendilerine bir zarar vermediğiniz müddetçe görünmezler. Ekseriyetle insanlardan korkarlar. Çünkü insanoğlu farkında olmadan ciddi zararlar verebilir onlara. Bu nedenle çok ciddi bir kin duyuyorlar ama öyle kolay kolay musallat olamıyorlar.

Etrafta siyah gölgelerin dolaşması eğer tansiyon problemi yoksa onlardır. Gölge halinde dolaşmaları az önce yazdıklarımın ispatıdır. Çünkü daha ciddi zarar vermek istese verir ama veremiyor. Eğer verebilseydi insanlık hapı yutmuştu diyebilirim. Ama Rabbim her şeye bir sınır koymuş.

Diğer yandan açık bir delik bulmadıkça karşı tarafat musallat olamazlar. Mesela büyü işleriyle uğraşan birine gidip birine büyü yaptırmak isteseniz (böyle bir şey yapanın elleri kurusun) o kişi size süre verir. en az 2 ay an fazla 9 ay der. çünkü karşı tarafta ki kişinin durumu önemlidir. abdestli gezin, sürekli dua edin. Bir de korkmayın ama araştırmayın da, hiçbir şey olmaz.

Kendisine gölge şeklinde gelen kardeşim de bol bol ayelet kürsi oku. Sayısız hadisle sabittir ki Ayetel Kürsi çok önemli bir koruyucu kalkandır. Şifa dileklerimle...

Bilmediğimiz dua degıl , herkesın okudugu [ Cevırgel duası ] kımse Şikayetcı deıl bu duadan ama ben okurken başlamısdı bu 0laylar ayrıca Yasin kitabında yer alıyor ?:S

Guest YAVER

konuyu lütfen ikili tartışmaya cevirmeyelim..konu dışı msj lar silinecektir.....

Guest umutbey

Cevirgel duası nedir, ne icin okunur.

Kişilerin arasının düzelmesi için okunuyor Cevremde yapan oldu ve boyle bişi ıle karsılasılmamısdı aslında duanın anlamı kotu bişi deiL hoca okudu ama yanlıs bı hata yapılmıs Muma okunmusdu bı nevı büyü yapmıs olmusum bilmeden