Jump to content
Sign in to follow this  
Guest umutbey

Siyonizm, Kabala, Masonlar

Recommended Posts

Guest KENDIYAS HZ
Allaha şükür aynı evi paylaştıgım yahudi arkadasım yok.

Sükürki şeytan ismi okuyacak kasemede ihtiyacım yok.

Maksat beni sınamak ise merak ettigıni sor. Ben israil karşıtıyım. Sebepmi profilimdeki 6 aylık filistinli bebege bak.

Allah katında din islamsa geri kalanı hepsi bir küfür ehli yani.

Sen öyle san.Simdi kismende olsa iyi güzel düsüncelerin var ama onlar sadece düsünce olmaktan cikamiyor.Ülkeni (Evin) kim bilir kac tane Düsmanla paylasiyorsun,yanisira burasi benim evim degil,is yerim.Seytan ismi okumuyorsun ama Havas meraklisisin peki sordun mu hic kendine Havas ve Kabala iliskisi nedir diye ? hadi bunuda gectim...Israil karsitiymis? hehe cok gördük senin gibilerini.Bilgisayarin Otomobilin izledigin filmler ve tüketigin gidalar Israil karsiti olmana imkan veriyormu? Bunu sor öncelikle kendine yoksa konusmak "ben söyleyim böyleyim" demek kolaydir kardesim,ben icaate bakarim bu isler cihatla olur bos lafa degil.Son cümlene katiliyorum yanliz onuda hemen belirteyim.Allaha emanet ol:)

--- Sonraki mesaj ---

Günaydın derken ? Sana da günaydın kardeşim :)

Ee kardesim,saat 5 oldu nerdeyse 6 olacak.O anlamda.Tesekür ederim sagol.:)

Guest KENDIYAS HZ
cok şükür milli görüşten nasibimizi aldık. Kim nedir ne değildir iyi biliriz.

Harun Yahya TV - Ateist Siyonizm ve Masonluğu şeytan yönetir

linke bir tıkla derim.

Havas konusunda ise paylasım ve tavsiyelerimde havvasa dair ne bulacan bak derim

Simdi Kardesim ben Milliyetciyim bende elhamdulillah Müslümanim,bende cok sükür Komutanlardan ve Türk Tarihinden nasibimi aldim ama mevzu bu degildir bak ben sana dogrulari konusuyorum.Belki benden yasca büyüksün ama ben sizlere cözüm yolu sunuyorum.Ben tam manasiyla bagimsiz ve güclü bir Türkiyeyi savunuyorum,benim davam budur.Simdi sen almisin oraya Israil askerleri tarafindan cabbarca öldürülmüs bir bebegin resmini koymusun ve bundan siyaset yapiyorsun bende diyorum ki her gün sehit veriyoruz kardesim,her gün insanlar ölüyor! Nedir bu arap ve filistin sevdasi? Bende hakksikzliga karsiyim ama realist olmak lazim,önce kendi "evini ve bahceni"temizliyeceksin,ondan sonra yaparsin yapacagini yani cehaletden kimseye fayda gelmez.Artik Türkiye Cumhuriyetinin ve Türk Halklarinin Bagimsizligini ve egemenligini düsünelim,halkimizin Refahini düsünelim diyorum sevgili kardesim yoksa Milli Görüscüsünü de bilirim seryatcisinida da ama bunlar bos istir.Bizim sevdamiz Türkiye bizim Sanli bir Tarihimiz var,Kültürümüz degerli.Isiniz gücünüz araplarla..Araplar seni takiyormu dostum? Bunu bir düsün öncelikle!" Benim Askerlerim geliboluda sehit olurken seninkiler Camilerde saklaniyordu!" Ulu Önder Mustafa Kemal Pasaya bile hakaret edecek kadar asaglik insanlar.Dini istismar konusu yapmak yanlistir sen akli basinda bir insana benziyorsun ama belirli bir propagandanin etkisi altinda kaldigin kesin gibi gözüküyor,evrensel düsün kardesim.O bebege sikilmis olan kursun filistine degil insanliga sikilmistir er yada gec Cenabe Allah bunu yapanlari helak edecektir.Ben diyorum,milli görüs vs hepsi hikaye.Tek yol Türkizimdir!

Guest umutbey

Asker ordu deyince durup dusunuyorum. Bir dönem ezanı susturdu bir pasa bir dönem kuranı yaktırdı hele şu son günlerdeki iddealar. Doğrumu doğrusuda var yanlısıda

ha dersenki şehit veriyoruz, fırat dicle arasıni israil alana kadarda veririz. Siyonizmin amacıda bu zaten. Maksat orduyu karalamak değil rütbeler arkasına saklanan virüsler her yerde var zaten bunlardan

Guest KENDIYAS HZ
Asker ordu deyince durup dusunuyorum. Bir dönem ezanı susturdu bir pasa bir dönem kuranı yaktırdı hele şu son günlerdeki iddealar. Doğrumu doğrusuda var yanlısıda

ha dersenki şehit veriyoruz, fırat dicle arasıni israil alana kadarda veririz. Siyonizmin amacıda bu zaten. Maksat orduyu karalamak değil rütbeler arkasına saklanan virüsler her yerde var zaten bunlardan

Anliyorum.Sen Dindar bir kisisin saygi duyuyorum ama simdi orda senin vermis oldugun örnekte bu bahsetigini yapanlar kac kisi? Bir kisi iki kisi 100 kisi!" Simdi yapilan o yanlisliklar bir insani kendi ordusuna nasil düsman edebilir? Evet virüs TSK da oldugu gibi Tarikatlere cemmatlerede intikal etmistir yanliz sevgili kardesim.Simdi Televizyonda gördügünüz herseye inanmayin.Türkiye üzerinde ciddi oyunlar oynaniyor.Sende tahmin edebilirsin,Israile Yunanistan sarmas dolas.Ermenistan ile Pkk isbirligi icinde.Simdi böyle bir tehditi bende esas aliyorum sevgili kardesim ama Siyonistler tek basina hicbirsey yapamaz.Onlarin usaklarindan korkacaksin kardesim,Allah onlari lanetlemistir.Kurani kimse yakamaz dostum bunu unutma!"Insan kendisini yakar ama Kurani yakamaz!" Ben kendi Ahiretime bakarim,seytanla seytan olmanin bir anlami var mi´? Kardesim seytana uymayalim insallah bizim verdigimiz Mücadele bile bostur er yada gec bizde Allaha hesap verecez.Biz daha kendi nefsimizle mücadele etmesini bilemezken...Baksana sen bile nerdeyse kendi kanina "Türklere"düsman olmussun,bunlar yanlis seyler.Provokasyonlara gelmeyelim birligi ve beraberligi savunalim!" Hepimiz Milli Görüscüsüyle Ülkücüsü bir cati altinda bulusabiliriz hata bulusmaliyiz,komunistleri bilmem ama biz bu isi Allahin iziniyle götürürüz.Hedef ortak hedef olmali ama biz Güclü tam bagimsiz Cagdas ve demokratik bir Türkiye istiyoruz ama sizler Iran ve Arabistana benzeyen Anti Demokratik bir Seryat sistemi hedefliyorsunuz,bu ideolojiyi savundugunuz sürece bir yere varamayiz...

Guest umutbey

Ben Türke, kürde vs aynı mesafedeyim. Türkçülük ayrımcılıktır. Ki kuranda hic buna örnek teşkil edecek yol gösterecek bir ayet yoktur. İkı tabir vardır ehli iman ehli küfür.

İslam dünyasına milliyetçilik olmaz. Bu islamı yıpratmaktan başka birşey değildir.

Guest KENDIYAS HZ
Ben Türke, kürde vs aynı mesafedeyim. Türkçülük ayrımcılıktır. Ki kuranda hic buna örnek teşkil edecek yol gösterecek bir ayet yoktur. İkı tabir vardır ehli iman ehli küfür.

İslam dünyasına milliyetçilik olmaz. Bu islamı yıpratmaktan başka birşey değildir.

Peki savundugun yahudi düsmanligi ve anti semetizim? Ayrimciligi yapanlar sizler degilmisiniz ? Sen Allah bilir Pkk ya gariban diyerek destek cikarsin.Islam Dünyasi degil Türk Dünyasi kardesim,araplar dan vs gelecek olan hayir Allahtan gelsin derim sadece.Neyse herkezin fikri ve ideolojisi kendine.Ben söylemek istedigimi söyledim zaten Mustafa Kemalin Pasanin Düsmanlarinla tartisacak birseyim olmaz,bence sen Irana yada Arabistana git orda aradigini bulursun artik yanisira Dini meseleleri istismar konusu yapmayin,seytanin oyununa gelmeyin.

Allahin yaratdigi kullar arasinda ayrim etmek mutlak günahdir,hangimizin yaratanin yaninda daha degeri cok bunu bir yaratan bilir ama kemalist düsünceyi benimsemis biri olarak bende türk irkini bir baska güzel görüyorum. ama asla ve asla hicbir dine dile ve irka tepeden bakmisligim olmamisdir olamazda. simdiki mesleki hayatimda katkisi olan yahudi hocam bayan maierede burdan sonsuz saygilar sevgiler iyiki senin taleben olabilmisim hocam:clapping:

Yahudiler köken olarak hazar Türklerinde olur. Türklerin orta asyaya göçleri sırasında bır kısım Türkler Hazar Gölünün kıyısında kalmıştır. Bunlar sonra yahudiliği seçerek bugünkü yahudi toplumunu oluşturmuşlardır. İşin bu kısmı dahada üzüntü veriyor.Şimdiki Amerikada Rockefeller ailesi ve Rothschild aileside bunlardır ....... Sonradan bunlara birkaç büyük ailede katıldı Mitsubishi motors, Shelll gibi dünyayı yönetenlerde bunlar hergün özelinternet kriptolarıyla yazışırlar toplantılar düzenlerler savaşmı çıkacak , suikastllermi olacak bunlar yön verir..H aaa Amerika da bunların dediklerini yapar Amerika onların uşağıdır , dünyada Amerikanın uşağı...

Amerikayı içlerine almazlar çünkü Amerika yahudi değildir.

Kusura bakma,yanlış anladıysam özür dilerim abaji ama sen şimdi yahudilerin kökeninin Hazar Türkleri olduğunu ve onların bugünkü yahudi toplumunun ceddi olduğunu mu belirtiyorsun?Hazar Devleti'nde yahudilik önemli bir konumdaydı ama yahudilerin Hazarlardan öncesinde de bir tarihi yok mu?Bilgilendirirsen sevinirim.

Guest umutbey
Peki savundugun yahudi düsmanligi ve anti semetizim? Ayrimciligi yapanlar sizler degilmisiniz ? Sen Allah bilir Pkk ya gariban diyerek destek cikarsin.Islam Dünyasi degil Türk Dünyasi kardesim,araplar dan vs gelecek olan hayir Allahtan gelsin derim sadece.Neyse herkezin fikri ve ideolojisi kendine.Ben söylemek istedigimi söyledim zaten Mustafa Kemalin Pasanin Düsmanlarinla tartisacak birseyim olmaz,bence sen Irana yada Arabistana git orda aradigini bulursun artik yanisira Dini meseleleri istismar konusu yapmayin,seytanin oyununa gelmeyin.

her daim şöyledim yine söylerım siyonizme perde arkasındaki mason topluluguna ve tanrıları ile aracı olan kabala papaz*larına karsıyım. Ben cihana ehli islam ve ehli küfür nazarında bakıyorum. Arapları sevme sen kardeşim ama bizim peygamberimiz sav sahabei kiram efendilerimiz (r.a.ecmain) alimlerimiz nereliydi acaba? Bu soruyu sormam yersiz ama biliyormusun?

--- Sonraki mesaj ---

Bir arkadasımızda yahudileri Türk ilan etti. Acep maksat ne olaki?

Yahudi geleneğinde, Yahudilerin soyunun M.Ö. ikinci binyıla, kutsal kitap döneminden ataları İbrahim , İshak ve Yakub 'a dayandığına inanılır. Yahudiler, antik çağdaki ulusal toprakları olan İsrail Diyarı 'nda iki defa siyasi otonomiye sahip olmuşlardır. Bunlardan M.Ö. 1350'den M.Ö. 586 yılına kadar süren ilki, Yargıçlar Kitabı, İsrail ve Yehuda Krallıklarının Birleşik Monarşi ve Bölünmüş Monarşi dönemlerini içine alır ve Birinci Tapınak 'ın yıkılması ile sona erer. İkincisi ise, M.Ö. 140 ile M.Ö. 37 yılları arasındaki Haşmonayim Krallığı dönemidir. Birinci Tapınak'ın yıkılmasından itibaren, dünyadaki Yahudilerin çoğunluğu diyasporada, yani sürgünde yaşamıştır. [4] 1948 yılında kurulan modern İsrail Devleti haricinde, yaşadıkları tüm ülkelerde azınlıkta kalan Yahudiler tarih boyunca sıklıkla baskılara maruz kalmışlar, bunun sonucundada nüfuslarında yüzyıllar içinde gerek büyüklük gerekse ülkelere göre dağılım açısından dalgalanmalar meydana gelmiştir.

Yahudi Ajansı'nın verilerine göre, 2007 yılı itibariyle, dünyada 5,4 milyonu İsrail'de, 5,3 milyonu Amerika Birleşik Devletleri 'nde, geriye kalanı ise dünyanın dört biryanındaki çeşitli büyüklüklerdeki cemaatlerde yaşayan, 13,2 milyon Yahudi vardır; bu sayı, bugünkü tahmini dünya nüfusunun %0,2'sine tekabül etmektedir. [5] Bu rakamlar, bir Yahudi örgütüne üye olsun ya da olmasın, kendini Yahudi sayan herkesi içine almaktadır

alıntıdır

son cümle cok düşündürücü dimi?