Jump to content
Sign in to follow this  
Guest umutbey

Siyonizm, Kabala, Masonlar

Recommended Posts

Guest KENDIYAS HZ
Hz. Muhammed as ızzul arap sav ismi serifinin sahibidir. Mılleti ne olursa olsun Hakk Peygamberdir.

Ashabı kiram r.a.ecmain çoğunlukta araptır araplara düşmanlık neden. Kuranda buyruluyorkı "Allah katında din islamdır" Diger peygamberlerimiz as islam üzerinedir.

Hasbunallahu ve nimel vekil, kardesim ben mi anlatamiyorum sen mi anlamak istemiyorsun ?Araplarin geneline düsman degilim ama neye düsman oldugumu merak ediyorsan buyur,resimli anlatim yöntemini deneyim insallah.

pencil.png

Burda gördüklerini Islamiyete yakistiriyorsan birsey diyemem...

d96586bbe5f4eab48cd2d8ebdd11.jpg

fft16_mf797885.Jpeg

saudi_killings33.jpg

transprint3mfnm8.jpg

burc-dubai-gokdeleni.jpg

Guest umutbey

Burda amaç dediğim gibi siyonist rejime karşı olmaktır. Sıyonizmi savunanlarlada tartışırız. Yanlış tartışmalara yer vermeyelim.

Hedef kitlem ilahı iblis olan siyonist örgütlenmelerdir.

Allah dostlarından birinin yanına bir adam gelerek soruyor;

Şeriat nedir,Tarikat nedir,Hakikat nedir?

Allah dostu; cami avlusunda yürürlerken,abdest alan birini göstererek,git ona bi tokat at der adama!

adam gidip abdest alan adama bi tokat atar,abdest alan adam ayaga kalkıp kendisine bil mukabela ederek aynı cinsten bi tokat indirir.

Allah dostu işte der bu ŞERİATTIR,kısasa kısas, sen bi tokat attın karşılığını gördün.

Git şu adamada bi tokat at der Allah dostu:

adam onada tokat atar,ama bu adam sert bir bakışla dönüp tokatı vurana bakar.

Allah dostu; işte buda TARİKATTIR der;adam ben bu belayı hakettim de lakin, bir bakayım hele hakettiğim bu tokat kimden geldi (ve bana attığın tokadı aklıma yazdım vari dik bakışlar.)

Git birde su adama bi tokat indir:

adam onada bi tokat atar,tokatı yiyen hiç kendini bozmaz kafasını kaldırıp yukarı bile bakmaz.

Allah dostu; işte buda HAKİKATTIR der,

bu adam ben belayı hakettim,Allah da cezamı verdi ne fark eder kimin eliyle olduğu.

hakikatlerde birleşmek umuduyla bu ibretli kıssadan,gerekli dersleri çıkarırız İnşaallah.

Guest KENDIYAS HZ
Burda amaç dediğim gibi siyonist rejime karşı olmaktır. Sıyonizmi savunanlarlada tartışırız. Yanlış tartışmalara yer vermeyelim.

Hedef kitlem ilahı iblis olan siyonist örgütlenmelerdir.

Anliyorum sevgili kardesim,peki ben kardesin olarak sana bir tavsiyede bulunmak istiyorum madem karsiyim diyorsun bakalim ne derecede karsi oldugunu anlayalim.Sadece tavir almakla bitmiyor isler kardesim,bu isler inisiyatif gerektirir.Burda görmüs oldugunz hangi markadan istifade etiginizi ögrenebilirmiyim?

pencil.png

pencil.png

boykotmaluc6.jpg

025.jpg

1004lw.jpg

Guest umutbey

Milli görüşçü olmama rağmen yakın çevremden bu hizmette bulunan bir cok dostumdan bu konuda listendekilerden fazlası ıle bilgi almıstım. Nokia kullanıyorum yanlız. Kullanılmıyorum.

Guest KENDIYAS HZ
Milli görüşçü olmama rağmen yakın çevremden bu hizmette bulunan bir cok dostumdan bu konuda listendekilerden fazlası ıle bilgi almıstım. Nokia kullanıyorum yanlız. Kullanılmıyorum.

Estagfirullah kardesim bana aciklama yapmana gerek yok,ben seni sevdim yalan olmasin.Güzel düsüncelerin var kalbinde kötülük yok.Kac yasinda oldugunu ögrenebilirmiyim?

Guest umutbey

Ben ameleyım kardeşim yaşım 28

Hz. Muhammed as ızzul arap sav ismi serifinin sahibidir. Mılleti ne olursa olsun Hakk Peygamberdir.

Ashabı kiram r.a.ecmain çoğunlukta araptır araplara düşmanlık neden. Kuranda buyruluyorkı "Allah katında din islamdır" Diger peygamberlerimiz as islam üzerinedir.

burada arapa düşmanlıktan bahsedilmiyor.arap veya islam aleminin siyonistlere hizmet ettiğini,islamdan çok finansla ilgilenildiğini,islam olan devletlerin birbirlerine sahip çıkmadığı vs............anlatılıyor.

Guest KENDIYAS HZ
Ben ameleyım kardeşim yaşım 28

Memnun oldum kardes bende Allahin aciz bir kuluyum hata bu konulara cahilim desem yalan olmaz.Din egitimini nerden aldigini ögrenebilirmiyim? Ayet ve Hadisler ile ilgili bilgi birkimin dikkatimi cekti..

Guest umutbey

Cocukluktan cevremizden öğrendıklerımız. Profilımde yazıyor talebeyim ben. Denizde 1 damla. Ben cıddi söyledim.