Jump to content
Sign in to follow this  
Guest umutbey

Siyonizm, Kabala, Masonlar

Recommended Posts

Guest KENDIYAS HZ
,,,uyarınızda çok haklısınız, uyarı kapsam alanında olduğunuzu da unutmadınız inş.

Yok hayir unutmadim yinede hatirlatiginiz icin tesekür ederiz.:thumbsup:

--- Sonraki mesaj ---

Ben gerceği yazdım ama gerceği görmek istiyen görür. Yaş meslek, akıl icin bir ölcu birimi olarak görmek gaflettir bence

Vallahi sana göre gercek kimisine göre yalan ben bilemem kardesim,ben seni elestirmiyorum senin ideolojin sana kalmis kardesim,Anti Semetistim diyorsan öyledir.Yas meslek akil icin ölcü birimi kulanmak gafletir diyorsun da aklini ölcen kim onu anlamadim? Niyet okumaya benziyor senin yaptigin ben seni takdir etim senin Tecrübeli gördügümü düsündügümü anlatmaya calistim sende bana gaffletden maffletden bahsediyorsun simdi bu kadar negatif olma kardesim,biz Allaha sükür pozitif bir düsünce icersindeyiz ve dolaysiyle bu sekilde yaklasiyoruz bu olaya .Neyse anlayan anlandi..

Yahudiler köken olarak hazar Türklerinde olur. Türklerin orta asyaya göçleri sırasında bır kısım Türkler Hazar Gölünün kıyısında kalmıştır. Bunlar sonra yahudiliği seçerek bugünkü yahudi toplumunu oluşturmuşlardır. İşin bu kısmı dahada üzüntü veriyor.Şimdiki Amerikada Rockefeller ailesi ve Rothschild aileside bunlardır ....... Sonradan bunlara birkaç büyük ailede katıldı Mitsubishi motors, Shelll gibi dünyayı yönetenlerde bunlar hergün özelinternet kriptolarıyla yazışırlar toplantılar düzenlerler savaşmı çıkacak , suikastllermi olacak bunlar yön verir..H aaa Amerika da bunların dediklerini yapar Amerika onların uşağıdır , dünyada Amerikanın uşağı...

Amerikayı içlerine almazlar çünkü Amerika yahudi değildir.

böyle bir bilgi yanlışlığı olur mu kardeşim ya kur-an ı oku yahudiler nerden geliyo görürsün....

böyle bir bilgi yanlışlığı olur mu kardeşim ya kur-an ı oku yahudiler nerden geliyo görürsün....

bilgi yanlışlığımı? Beyfendi önce konuyu iyice öğren gel sonra bilgi yanlışlığı de....

Sözüm sadece size değil bir konu açılıyorsa eğer onla ilgili herşey bilinir öyle açılır. Okuduğumuz bütün kitapları da iyice anlayarak okumak lazımdır.

Guest umutbey

Okudugumuz kitapları anlayıp okuyalım ve esas olarak kur'anı alalım