Jump to content
Sign in to follow this  
yesil

Lavabo Tıkandığında

Recommended Posts

3 yemek kasigi kabartma tozunu icine dökün hemen ardindan yarim su bardagi sirkeyi de dökün ve lavabonun kapagini tikayin. tuhaf sesler cikmaya basliycak o sesler kesildiginde kaynar suyu da dökün baktiniz acilmadi 2 kere daha deneyin baktiniz yine olmadi o zaman lavabonun üst kucuk deligini nemli bir bezle tikayin lavaboya su doldurun ve pompayi yerlestirip iyice pompalayin kesin ise yariyor :)

Guest tunahan1984

garip ya başlığı gördüğümde onunda bi duası var o okunuyo galiba dedim kendi kendime.... teşekkürler işe yarayacak bi paylaşım. :)

Guest leylim ley

teşkkrler paylaşım için:D zaten yapcak başka da bişey kalmıyor.şimdi reklam yapmak istemem ama bi marka var :D onu dökünce bi kerede açılıyor

kendi tarafimdan denenmistir kesin sonuc veren bir sey.

--- Sonraki mesaj ---

Gene açılmazsa lavaboyu söküyoz dimi :D

abi ben söktüm alttaki seylerini yok cok derinlerde duvarin arkasindaymis sorun yani duvari yikmak gerekirdi :)

--- Sonraki mesaj ---

teşkkrler paylaşım için:D zaten yapcak başka da bişey kalmıyor.şimdi reklam yapmak istemem ama bi marka var :D onu dökünce bi kerede açılıyor

ben cok kullandim banamisin demedi hem o kimya oldugundan saglikli degil :)

• Like 1

Gene açılmazsa lavaboyu söküyoz dimi :D

Yok abi biraz dinamit ile havaya uçuruyoruz...:D

Teşekkürler..:D

• Like 1

kostik adıyla satılan kaya tuzuna benzeyen kimyasal ürünler satan yerlerde var örneğin tahtakale ist ucuzda bir avuç atıp üstüne kaynar su dökün ama buharı yüzünüze gelmesin tıkalı tuvaletlerbile açılır.

garip ya başlığı gördüğümde onunda bi duası var o okunuyo galiba dedim kendi kendime.... teşekkürler işe yarayacak bi paylaşım. :)

Allah seni bununda duası olurmu ....güldürdün beni yaaaaaa

teşekkürler yeşilim,yalnız kaynar su dökerken besmeleyi unutmayalım yoksa çarpıldık diyenlerde çıkabilir:p