Jump to content
Guest KANREVAN

Dileklerin Kabulu Için Kilinan Namaz

Recommended Posts

Ama ben duaları secdede otururken yaptım ezbere bilmediğim icin duaları şükür genede kabul oldu bugün gene kilcamm

Şimdi haber geldi arkadasıma kıldığımız niyetimizde kabul olmuş ama ben ona yasinde okumuştum hangisi etki etti bilmiyorum

arkadaşlar bende yaptım ama yanlış oldu sanırım bozmak istemedim o şekilde tamamladım.

12 rekatta selam vermeden dua etmem gerekiyordu ama ben unuttum selam verdim yine de dua edip tamamladım . akşam bir kez daha yapacağım Rabbim büyüktür.

La ilahe ilallahu vahdehu la serikelehu lehul mulku velehul-hamdu ve huve ala kulli seyin kadir.

Ellahumme inni Eseluke bi makadil-izzi min arsike ve munteharrahmeti min kitabike ve bismikel-a'zami ve ceddikel-a'la ve kelimatikettammeti en takdiya haceti ....... hayirlisi olur INSAALLAH .

Bende selam verdim arada , devam ettim. Bilmeden yaptığımız için Allah kabul eder diye düşünüyorum.. Allah kabul ets,n hepimizinkini inşaallah

arkadaşlar bende yaptım ama yanlış oldu sanırım bozmak istemedim o şekilde tamamladım.

12 rekatta selam vermeden dua etmem gerekiyordu ama ben unuttum selam verdim yine de dua edip tamamladım . akşam bir kez daha yapacağım Rabbim büyüktür.

Bende arada selam verip devam ettim. Acemiliğimize geldi, Allah kabul eder diye düşünüyorum. Allah hepimizinkini kabul etsin inşaallah

İnş Ben tekrar kıldım. Rabbim inş. kabul eder.

Arada selam verdim derken her 2 rekat sonunda zaten verilmeyecek mi?

bende bu hacet namazını kılmak istiyorum ama önce ilk sayfaya çalışmalıyım sanırım çok çabuk unutuyorum karıştırmak da istemiyorum ..biraz çalışiim sonra kılcam..Allah sizden razı olsun benimde kılmama vesile olcaksınız teşekkürler

1.ci rekat..1 fatiha+bir sure

2.ci rekat…..1 fatiha +1 sure+ettehittatu+salli+barik+Rabbena duları+kunut duaları+

Tekrar tekbir al bu şekilde 5 tane tamamlayor

6.cı yani son rekatın da

1.ci rekat..1 fatiha+bir sure

2.ci rekat…..1 fatiha +1 sure+ettehittatu+salli+barik+Rabbena duları+kunut duaları+7 fatiha+7ayetel kursü+10 defa La ilahe ilallahu vahdehu la serikelehu lehul mulku velehul-hamdu ve huve ala kulli seyin kadir.

Ellahumme inni Eseluke bi makadil-izzi min arsike ve munteharrahmeti min kitabike ve bismikel-a'zami ve ceddikel-a'la ve kelimatikettammeti en takdiya haceti

lütfen biri yardımcı olsun yanlış mı anladım diye?