Jump to content
Guest KANREVAN

Dileklerin Kabulu Için Kilinan Namaz

Recommended Posts

Çok şükür bu namazla ilgili bir dileğim daha kabul oldu. Paylaşandan Allah razı olsun. Abimin iş teklifi kabul edildi.

yakamoz maşallah. bişey sorucam 10 defa okunan duayı ezberden mi okudun?

Biran bu duayi gorunce canim acidi. En son istedigim sey olmamisti. Ne kadar ayip birsey ve de cirkin bu olan. Her kosulda nankorluk yaptigim belli. Duaya kusmek olur mu? Yapan da kusur belli ki. Ama kalbime hukmedemedim bir an, Allah affetsin.

biraz önce kıldım ama yanlış oldu galiba çünkü 2 rekatların her birine ayrı ayrı niyet edip 6 x 2 rekat namaz kıldım 6. da anlatıldığı gibi yaptım ama bitirince tekrar tarifi okudum 12 rekat tek niyetle başlanılıyormuş. Her 2 rekatın sonunda selam verilince ben de ayrı ayrı her 2 rekat için niyet etmiştim. Kabul olur inşallah.

bende labtoptan okudum ama 6 defa namaz niyeti yaptım doğrusu tek namaz niyeti mi olacak?

3 yıldır uğraştığım %40'lık raporu nihayetinde aldık. Bu namazı kılıp dua etmiştim. Rabbime şükürler olsun. Motive olsun diye yazıyorum. Dile kolay 3 yıl uğraştık.

bu islemi 6 defa tekrar ediyorsunuz

son 2 rekat bitiminde yerden kalkmadan ettayatu+ salli + barik + rabbena +7 fatiha +7 ayetel kürsü

Okuyup 10 kez

La ilahe ilallahu vahdehu la serikelehu lehul mulku velehul-hamdu ve huve ala kulli seyin kadir.

Ellahumme inni Eseluke bi makadil-izzi min arsike ve munteharrahmeti min kitabike ve bismikel-a'zami ve ceddikel-a'la ve kelimatikettammeti en takdiya haceti .......hacetinizi soyluyorsunuz ve selam verip tesbih cekmeye basliyorsunuz

Sonra selam verip tesbihlerimizi çekeriz 33+süballah+33elhamdürüllah+33 allahu ekber

diyip bitiriyoruz

ben selam verdikten sonra okumuştum hacet duasını yalınız anlamadığım üstte her iki duamı 10 defa okunucak yani niyetimizi 10 defa söylemiş olucaz doğrumu.

@şan bu kısım "La ilahe ilallahu vahdehu la serikelehu lehul mulku velehul-hamdu ve huve ala kulli seyin kadir."10 defa okunuyor,ardından

Ellahumme inni Eseluke bi makadil-izzi min arsike ve munteharrahmeti min kitabike ve bismikel-a'zami ve ceddikel-a'la ve kelimatikettammeti en takdiya haceti .......hacetinizi soyluyorsunuz