Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Sessiz_Çığlık

Zinayı Terk Ettim! Ve Çok Sevdiğimi

Recommended Posts

Guest Sessiz_Çığlık

5 senelik bir beraberlik ve sabırla birgün birbirimiz için yaratıldığımıa karar verir dedim hep. (ben boşanmış ve 1 evlat sahibiyim o bekar ve ailesi asla kabul etmez etmedi) Ama biz kopamadık, birleşemedikde. ehh ona hava hoş... neyse kardeşlerim bir gece rüyamda;

onunlayım ve benimle omak istiyor ben hayır diyorum, ona patates kızartıyorum ve o arada tava birden üstüme dökülüyor !:( öyle bir acı duydum ki uyandım.. o gün Rabbimin bana bir mesaj verdiğini anladım çünki o rüya gece gündüz gözümden gitmedi.

ve bu ilişkinin böyle sürmeyeceğini ve artık zina olarak gördüğüm bu ilşkiye girmeyeceğimi söyledim. hala ısrar ediyor arada ama şükür ki Rabbim beni aydınlattı ve güç verdi. hamd ü senalar olsun.

hala seviyorum onu ama Rabbimin verdiği korku ve ışığından sonra hep şunu diyorum. Allahımı ve Peygamberimi daha çok seviyorum diye diye bu bağımlılık yapan sevğdi ve yanlışlar zincirinden kurtuldum. hamd olsun.

en iyisini yapmışsın Allah yolunu açık etsin.evlenemeyeceğinizi bildiği halde sana yaklaşmaya devam ediyorsa iyi niyetli değildir.kurtar kendini kardesim

kutlarım................ unutma gerçekten aşk asla vazgeçilmeyen Allah aşkı

Guest Sessiz_Çığlık

Allah razı olsun kardeşler,

gerçekten 1 aydan fazladır çok daha huzurluyum hamd olsun. Bile bile yapılan günah daha büyük huzursuzluk veriyor insana.. hep gergin ve sinirliydim, sonra üzülüyordum sinirle kalp kırdım diye:( şükür geçti. ve sık sık

Allahümme yarabbi bicahi sahibil vesileti seyyidina ve nebiyyina ve habibina ve kurrete uyünina ve nuri ebsarina habibike muhammed inil mustafa ve resulikel murtaza ve nebiyyikel mücteba havvil halina ila ahsenil hal ya muhavvilel havli vel ahval diye dua ediyorum.

İşi bozulmuş kısmeti bağlanmış sıhhatsiz üzüntü ve kahır ömrü azap içinde geçen otururken yatarken gücü yettiği kadar okusun saymaksızın üç gün zarfında faydasını ve tesirini görmeye başlarsınız

Hayırlı bir evlilik için dua edebiliyorum artık, çünki kendimi daha temiz ve kararlı hissediyorum:)

ne güzel bir rüyadan ders çıkarılabilmiş....Allah razı olsun.......işallah herkes sizin gibi düşünür..........

Rüyanda da olsa Allah sana şevkat tokadını atmış ne mutluki sende almışsın sana anlatılmak istenileni darısı senin durumda olanların başına inşallah kardeşim..

Guest Samsun'lu

Allah doğru yoldan ayırmasın seni kardeşim.çok doğru karar vermişsin...

ben bilerek veya bilmeyerek bi günaha bulaşılmışsa o günahtan dönebilmenin de çok önemli olduğunu düşünüyorum.gönül ister ki kimse böyle günahlara düşmesin.ama dediğim gibi önemli olan hatanın farkına varıp dur diyebilmek.çok doğru bi karar vermişsiniz.tebrik ederim.

Guest Sessiz_Çığlık

sağolun, Allah razı olsun. . Darısı tüm aşk acısına tutulupda günah davetine boyun eğen kardeşlerime. Amin.