Jump to content
Sign in to follow this  
lalyüreğim

Sigara Külü

Recommended Posts

Abaji canım benim bende sigara içen arkadaşlarımı mutfaktan beriye sokmuyorum şmdi benide keseceksin sanırım:D:Day yeter çok güldümmmmmmmmmmm hayırlı küllü geceler.

Tuuuhhh Sende mi Bürütüsssss :mad:

Abaji canım benim bende sigara içen arkadaşlarımı mutfaktan beriye sokmuyorum şmdi benide keseceksin sanırım:D:Day yeter çok güldümmmmmmmmmmm hayırlı küllü geceler.
sanada küllü geceler kül kedisi :)

Ben bugün Akp mitingindeydim orada bile hiç çarşaflı peçeli yoktu.Gelen hanım kardeşler bildiğin normal heryerdeki insan profiliydi.

biz nadır bulunanlardanız.....öyle her yerde göremezsin...........

tam ben diyecektim sen yazdın rakiye bencede nadirsiniz.lahutili olmanız bile yter.adanus akp li demekki hemen savunmada konuşlanmış:D:D

siz benide başlatırsınız sigaraya......korkulur sizden.çete gibi:)
ee kıratın yanında duran ya suyundan ya huyundan(zatii başlarsanda tek sevincimiz bi otlak kapımız daha olur onunçün) :D

tam ben diyecektim sen yazdın rakiye bencede nadirsiniz.lahutili olmanız bile yter.adanus akp li demekki hemen savunmada konuşlanmış:D:D
Siyaseti sevmiyorum insanlarımızı bölüyor diye.Burada siyaseti tartışmayıda sevmiyorum.İnsanların özgür iradelerini etkilemek benim ne hadiime diye.Herkesin doğrusu kendine doğrudur. Evt Akpliyim Akp kuruldu kurulalı.Ama aslada vaz geçilmezim değildir.Zira hizmet icraat üretip ülkeme kim daha iyi hizmet verirse ona meylederim benim hiç bir menfaatim olmaksızın.Bundada seçimim Akp yi kötünün iyisi olarak görmemden kaynaklanıyor içtenliklede itiraf ederimki daha iyisini gördüğüm kanaat ettiğimde seçimim değişir.Hiçbiri sonuçta babamızın oğlu değil.

Guest akıncıbeyi
Siyaseti sevmiyorum insanlarımızı bölüyor diye.Burada siyaseti tartışmayıda sevmiyorum.İnsanların özgür iradelerini etkilemek benim ne hadiime diye.Herkesin doğrusu kendine doğrudur. Evt Akpliyim Akp kuruldu kurulalı.Ama aslada vaz geçilmezim değildir.Zira hizmet icraat üretip ülkeme kim daha iyi hizmet verirse ona meylederim benim hiç bir menfaatim olmaksızın.Bundada seçimim Akp yi kötünün iyisi olarak görmemden kaynaklanıyor içtenliklede itiraf ederimki daha iyisini gördüğüm kanaat ettiğimde seçimim değişir.Hiçbiri sonuçta babamızın oğlu değil.

sigara külünden siyasete nasıl atladınız bravo doğrusu daldan dala daldan dala

Arkadaşlar bu konu siyaset değil ki konu sigara külünün yararları şahsen ben kendi adıma siyasetten ve konularından boğuldum burda eğleniyyoruz ve gülüyoruz benim için bu önemlidir.:)

yazdıklarım konuyu başlatan arkadaşımadır

Yukardaki cümlem Adanus arkadaşım sana değildir.

Kül konusundan siyasete gelmişiz yaa helal olsun doğrusu....evet efendim sigara külü siyaseti de temizler parlatır ....:D