Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Mutsuz_Palyaço

Bir Mutsuz Palyaço

Recommended Posts

Guest ڪےℓαℓσм

bahsi geçen erdemlere sahip bir erkek yok.. ee bizlerde ne yapalım paraya bakıyoruz :D

bahsi geçen erdemlere sahip bir erkek yok.. ee bizlerde ne yapalım paraya bakıyoruz :D

doğru...

şimdi sürekli bi tarafı tercihleri yüzünden eleştirip bunu takıntı yapan birinin kadın olsun erkek olsun içi ne kadar güzel olabilir ki,biz burada iç güzelliği tartışıyoruz...

Guest Alacakaranlık.Kuşağı

Varsa bile de kadınların ilgisini çeken şey o erdemler değil!

--- Sonraki mesaj ---

doğru...

şimdi sürekli bi tarafı tercihleri yüzünden eleştirip bunu takıntı yapan birinin kadın olsun erkek olsun içi ne kadar güzel olabilir ki,biz burada iç güzelliği tartışıyoruz...

İçi güzel olana çok kıymet veriyorlar ya! Tabi sen haklısın!!!!!!!!Hariçten gazel okursun sadece...

duygusuz , yalnızım diye kafaya alıyormussun bizi :) haftasonu cekmişler resminizi , kim bu kız ??

buna da zılgıt yemeyelim amannn şaka arkadaşım. kızma :)

07.jpg

İnanır mısınız, şimdi google da "Bugün sizi anlatan resim" lerde mutsuz palyaço fotoğrafı aratıyordum, çok sevdiğim bir fotoğrafı paylaşacaktım ki google aramasında konulan bu resim çıktı.

Paylaşan arkadaşa teşekkürler, bu tablo benim özlediğim bir tablo aslında :) Ama benim ruh halimi yansıtmıyor...

Yıllar sonra yine burada, bıraktığım yerdeyim.Ne değişti peki?Allah aşkına ne değişebilirdi ki?Tipsizlik zamanla geçen bir kabuk yarası olsaydı kapanırdı.Bazı şeyler kalıcıdır ve değiştiremezsin. Tıpkı benim değişmeyen tipsizliğim, çelimsiz, çekimsiz bedenim suratım gibi...Kadınlar da değişmedi, hala yalan söylemeye devam, hala iç güzellik edebiyatı yapıp, aksini yapmaya devam ediyorlar.Akıllara ipotek koyamazsın ki, tipsiz bir adamı yanlarına mı yakıştıracaklardı...

Mutsuz_Palyaco_Geri_Döndü, 38 dakika önce yazdı:

Yıllar sonra yine burada, bıraktığım yerdeyim.Ne değişti peki?Allah aşkına ne değişebilirdi ki?Tipsizlik zamanla geçen bir kabuk yarası olsaydı kapanırdı.Bazı şeyler kalıcıdır ve değiştiremezsin. Tıpkı benim değişmeyen tipsizliğim, çelimsiz, çekimsiz bedenim suratım gibi...Kadınlar da değişmedi, hala yalan söylemeye devam, hala iç güzellik edebiyatı yapıp, aksini yapmaya devam ediyorlar.Akıllara ipotek koyamazsın ki, tipsiz bir adamı yanlarına mı yakıştıracaklardı...

Abi zaten sokağa çıkma yasağı ve sosyal mesafe yüzünden kimse kimseye yaklaşamıyor. Yani dışı güzel olan da evde hapis. Biz bunlara alışık olduğumuz için anlamıyoruz ama millet kafayı yiyor şu an. Sadece tipsizlerin akıl sağlığını kaybetmeden çıkabileceği bir döneme girdik. 2020 bizim yılımız oldu aslında.

• Like 1