Jump to content
Sign in to follow this  
sessiz nehir

Evde Neler Yapabiliriz

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar.ben işsizim bir çok arkadaşım gibi.evde oturuyorum ha bire evde az sermayeyle ne iş yapabilirim diye düşünüyorum, googledan bu konuyla ilgili araştırmalar yapıp duruyorum çünkü insanın işe yara olduğunu hissetmesi çok önemli para kazanmak ve kendi kazandığın parayı harcamak ta bir okadar zevkli ve tatmin edici.

hadi arkadaşlar herkes fikrini sunsun arada tartışalım.

ben evde ev yemekleri yapıp çalışan ve ya ev hanımlarına satmayı ve ya evden içli köfte yapıp marketlere veya yine çalışan ve ev hanımlarına satmayı iyi bir fikir olarak düşünüyorum.

sizlerinde birçok fikri olduğunu düşünüyorum.hadi buyrun.

Denizli'de tekstil fabrikaları çok .. Birinden birine gidip konuşup servis araçları eve işi getiriyorlar ne dikiliyorsa o ürünün temizlik işiydi iplikleri felan temizleniyordu böyle yapan çok kişşi biliyorum yengemde yaptı kazandığı parayla kooperatifdeki ev taksitlerini ödediler.Geçende birinden daha duydum örgü makinası almış nereyle anlaştıysa evde ceket kazak örülüp toptan dışarıya gidiyormuş..iyi para getiriyor diyorlar araştırmak lazım..Aklıma geldikçe yazrımm...iyigünler..

taş dizimi çorap işi falan veriyorlar istanbul da bunlardan çok merter tarafı özellikle ...

taş dizimi çorap işi falan veriyorlar istanbul da bunlardan çok merter tarafı özellikle ...

her yerde kulağın olacak özellikle iş yapmaya aklına koyduysan haber bırakacaksın çevrene tanıdıklarına bu tarz işyeri sahiblerine onlar sana dönüyorlar mutlaka ....

her yerde kulağın olacak özellikle iş yapmaya aklına koyduysan haber bırakacaksın çevrene tanıdıklarına bu tarz işyeri sahiblerine onlar sana dönüyorlar mutlaka ....

evet insan çalışmak istedikten sonra ve iş seçmedikten sonra bu tarz şeyler mevcut olmadık yerlerde gözüne ilişiyor evlere iş verilir.diyerekten..

bende 2003 yılında toka yapmıştım.güzel para almıştım ama ellerimde delik deşik olmuştu süzgeç gibi..:)

• Like 1

lalyüreğim örgü makinası olayını daha bir açabilirmisin.çok sevinirim kaç yıl önce bunu düşündük ama makinası nasıldır nasıl kimlerle anlaşılıp iş yapılır hiç bilmediğimizden oturduk yerimize

evde birçok özel firmalar var kişisel bakım ürünleri temizlik ürünleri falan var......arkadaşlarım var yapıyorlar...gelirleride iyiymiş..

tabi bu işte biraz çevre olmalı ve çeneli olmalısın..........

lalyüreğim örgü makinası olayını daha bir açabilirmisin.çok sevinirim kaç yıl önce bunu düşündük ama makinası nasıldır nasıl kimlerle anlaşılıp iş yapılır hiç bilmediğimizden oturduk yerimize

Bende bir arkadaşımdan duydum bu örgü olayını sana ipini herşeyini veriyolardı ,eğer istersen makinesini de veriyolardı kazancından kesiliyordu her ay .en sonda makine senin oluyor böyle duydum. nasıl modelse nasıl bir şey yapılacaksa örneğini veriyolar sanırım örüyorsun makineyle olduğu için çabuk bitiyor seri oluyor bu örgüyü ören kişide çevresine haber bırakıyor yan dikişlerini eklemek isteyenleri buluyor onlarda para kazanıyor arkadaşımda o dikişlerini yapmaya kalmıştı ama parası az olunca vazgeçti..Asıl para örende ve pazarlayanda.... aracıyı bulmak lazım yurt dışına gönderiliyormuş araştırın derim bu konuyu

--- Sonraki mesaj ---

evde birçok özel firmalar var kişisel bakım ürünleri temizlik ürünleri falan var......arkadaşlarım var yapıyorlar...gelirleride iyiymiş..

tabi bu işte biraz çevre olmalı ve çeneli olmalısın..........

bende kalkıştım o işede vazgeçtim bana göre değil:)

teşekkürler lalyüreğim ilgin için.

--- Sonraki mesaj ---

teşekkürler rakiye network marketing işi göründüğü gibi değil beni hem yorar hem de çingene giibi olmak lazım herkes değil ama çok yorulan ve ilklerden olanlardan ayda 20.000 tl kazananlar var.

--- Sonraki mesaj ---

nerde bu sitenin herşeye yazan her konuda fikri olan arkadaşları uyuyormusunuz fikir bekliyorum sizlerden