Jump to content
Sign in to follow this  
Mira

Arda’yı Pamuklara Sararız

Recommended Posts

Sarı-lacivertli bir yönetici, kulübün milli oyuncuya duyduğu ilgiyi çekinmeden söylerken, “Kapılarımız ona her zaman açık. Yeter ki bize gelmek istesin. Bu camia ona her zaman sahip çıkar. Bu forma altında çok mutlu olur” ifadelerini kullandı

02:30 | 15 Nisan 2011ardayipamuklarasarariz1275652Jpeg-1.jpeg

ÖZEL HABER: CEMAL?ERSEN

Galatasaray’da son dönemlerde ciddi huzursuzluk yaşayan ve rotasını Avrupa’ya kıran Arda Turan için Fenerbahçe kapılarını yine sonuna kadar açtı.

Sarı-kırmızılı taraftarların son dönemde büyük tepkisini çeken ve sezon sonunda büyük ihtimalle takımdan ayrılacak olan milli oyuncu için Fenerbahçeli bir yöneticinin ağzından dökülen sözler, sarı-lacivertli kulübün Arda’ya duyduğu ilginin üst noktada olduğunu bir kez daha belgeledi.

“Kapılarımız Arda’ya her zaman açık. Yeter ki Fenerbahçe’ye gelmek istesin” ifadelerini kullanan Fenerbahçeli bir yönetici ardından şunları ekledi;

“Biz Arda’yı pamuklara sarar koruruz. Fenerbahçe camiası kendisine her zaman sahip çıkar. Sarı-lacivertli forma altında çok mutlu olur.”

Bu ifadeler Fenerbahçe’nin böyle bir transfere ne kadar istekli olduğunu gösterirken, aynı yönetici, “Arda’nın transferi tepki doğurmaz mı? Fenerbahçe taraftarı bunu nasıl karşılar?” sorusu üzerine de “Emre de yıllarca Galatasaray’da oynadı. Şimdi Fenerbahçe’de en mutlu ve olgun günlerini yaşıyor. Büyük camiamız Arda’yı da kucaklar. Bir sıkıntı yaşanacağını düşünmüyoruz.”

15 milyon euro önermişti

Bilindiği gibi Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım yaklaşık iki yıl önce bir toplantıda bir araya geldiği Galatasaray Başkanı Adnan Polat’a, “Arda’ya 15 milyon euro vermeye hazırız” demiş, bu sözler aylarca gündemi meşgul etmişti.

Fenerbahçe’nin Arda konusundaki ısrarının halen sürdüğü, şartların oluşması halinde sarı-lacivertli kulübün devreye girebileceği öğrenildi.

Milliyet

Guest İDİL

Aziz salyalarını silsin,yok ona Arda marda

Azizle arası iyi Arda'nın ama ben bir Fenerbahçeli olarak Arda'yı Fenerbahçede istemiyorum.

Gs'de icratı olsa olurdu....

Azizle arası iyi Arda'nın ama ben bir Fenerbahçeli olarak Arda'yı Fenerbahçede istemiyorum.

Çok komik, çok güldüm :mad: (gasaray gasaray cimbombommmm)

Çok komik, çok güldüm :mad: (gasaray gasaray cimbombommmm)

Hiç gülme abi spor haberlerini takip ediyorsan görürsün.

Aralarındaki muhabbeti nasıl basına yansımış..Fener'in yatan bir futbolcuya ihtiyacı yok..Kendi takımının başarısızlığı performansını düşürmesin diye takımından uzaklaşmış biri

haklısın ablacım ardaya her nek adar duygusal bağımda olsa :D fenerde gerekli değil fenerin yedeğine görsellik katacak gibime geliyor:rofl:

ama gs için bulunmaz nimet hala arda :rofl: kötünün iyisi ne diiimmmm:rofl:

Guest İDİL

Futboldan azıcık anlayan bir insan Arda'nın Türkiye'nin son dönemde yetiştirdiği en kaliteli futbolcu olduğu gerçeğini asla inkar edemez.

Bunun için kanıt arayan kişiye ise bknz: Milli Takım derim..

Arda yokken 1 maç bile zar zor alınırken Arda'nın olduğu maçlar daima hareketli geçer.

Arda'nın Azizle muhabbeti diye bir şey de yok...

Arda saygılı bir sporcu olarak tüm başkanlarla saygı çerçevesinde konuşur zaten...

Ama o gerçek bir Glatasaraylı olarak asla Fenerbahçe'ye gitmez..

O bazıları gibi para için kendini satacak düzeysizlikte biri değil...

O Galatasaray'ın öz evladı,takım kaptanı...

Fenerbahçe'nin Arda'yı İsteyeceğini sanmıyorum Aziz Yıldırım almak istese çoktan alırdı.

Arda'ya gelene kadar bir sürü kaliteli futbolcu var..Kendi kaptanlığı yaptığı takıma sırtını çevirdi .

GS 'da emek veren diğer futbolcular gibi başarılı olmadığı kesin..Adamlar sahada ter dökerken Arda yattı doktoru onu doğrulamadı bile..

Guest İDİL
Fenerbahçe'nin Arda'yı İsteyeceğini sanmıyorum Aziz Yıldırım almak istese çoktan alırdı.

Arda'ya gelene kadar bir sürü kaliteli futbolcu var..Kendi kaptanlığı yaptığı takıma sırtını çevirdi .

GS 'da emek veren diğer futbolcular gibi başarılı olmadığı kesin..Adamlar sahada ter dökerken Arda yattı doktoru onu doğrulamadı bile..

Dettt :punish2:

Bana o Arda'ya gelene kadar satın alınabilecek bir sürü kaliteli futbolcudan birini söyle

Söyleyemezsin çünkü yok :nea:

Aziz Yıldırım,bir tv programında Adnan Polat'tan Arda ile görüşebilmek için izin istedi ve dedi ki

"Bana 15 dakika mühlet verin Arda'yı fbli yapayım"

Adnan Polat'tan gelen cevap

"Ben Arda'ya güveniyorum dilerseniz görüşebilirsiniz ancak siz emin misiniz Arda sizi 15 dakikada Galatasaraylı yapmasın :rofl:"

Aziz Yıldırım elbette bir şey diyemedi ve gülmekle yetindi..

Akabinde Arda'dan gelen cevap

Beni Fenerbahçeli yapacak para henüz icat edilmedi...

Kimse kendini kandırmasın Aziz Yıldırım Arda'yı alabilecek olsa koşa koşa gelir Florya'ya ama ne demişiz "Arda'yı fbli yapacak para henüz icat edilmedi..."