Jump to content
Sign in to follow this  
Mira

Arda’yı Pamuklara Sararız

Recommended Posts

bu fb kadar kıskanç camia görmedim .. Arda golleri sıralarken ondan kötüsü yoktu şimdi gidecek diye pamuklara sarıyorlarmış ..

Ardayı çok ama çok severdim artık gözümden düştü giderse gitsin kurtulalım .. biraz ünlenince hemen gitmeye kalkışın zaten takım aşkı denen bişey yok bunlarda ..

ben onu bunu bilmem Gs olarak ennn sadıkkk en candan en saygılı futbolcumuz Hakan Şükürdür.

Guest *-*-*Cengaver*-*-*

Yok ya

ölürde gitmez fenere

hem cevap gayet açık değil mi :D

Dettt :punish2:

Bana o Arda'ya gelene kadar satın alınabilecek bir sürü kaliteli futbolcudan birini söyle

Söyleyemezsin çünkü yok :nea:

Aziz Yıldırım,bir tv programında Adnan Polat'tan Arda ile görüşebilmek için izin istedi ve dedi ki

"Bana 15 dakika mühlet verin Arda'yı fbli yapayım"

Adnan Polat'tan gelen cevap

"Ben Arda'ya güveniyorum dilerseniz görüşebilirsiniz ancak siz emin misiniz Arda sizi 15 dakikada Galatasaraylı yapmasın :rofl:"

Aziz Yıldırım elbette bir şey diyemedi ve gülmekle yetindi..

Akabinde Arda'dan gelen cevap

Beni Fenerbahçeli yapacak para henüz icat edilmedi...

Kimse kendini kandırmasın Aziz Yıldırım Arda'yı alabilecek olsa koşa koşa gelir Florya'ya ama ne demişiz "Arda'yı fbli yapacak para henüz icat edilmedi..."

haha güldürme beni İDİL bir ara emre belözoğlu için neler diyodu GS camiası emre'de aynı Arda gibi Fenere gelmem bilmem ne diyodu şimdi ne oldu .....

--- Sonraki mesaj ---

Yok ya

ölürde gitmez fenere

hem cevap gayet açık değil mi :D

Emre Belözoğluda öyle söylüyodu kaldı ki Fenerbahçe alacakmı? Almak istese bile kendi ayağıyla gelir diğerleri gibi..

--- Sonraki mesaj ---

bu fb kadar kıskanç camia görmedim .. Arda golleri sıralarken ondan kötüsü yoktu şimdi gidecek diye pamuklara sarıyorlarmış ..

Ardayı çok ama çok severdim artık gözümden düştü giderse gitsin kurtulalım .. biraz ünlenince hemen gitmeye kalkışın zaten takım aşkı denen bişey yok bunlarda ..

ben onu bunu bilmem Gs olarak ennn sadıkkk en candan en saygılı futbolcumuz Hakan Şükürdür.

Bak yanlış konuşuyosun Arda Turan Fenerbahçe için asla yok bilmem ne gibi şeyler söyleyip Aziz yıldırımla arasının iyi olduğunu medyaya yansıtanda kendisi demekki herşey para ....

Fenerbahçe alır... kesin alır... Beşiktaş forması giydirdiğimiz futbolcuyu aldı Ardayı muhakkak alır :)

Para var Ruh yok ama napacaz :)

Fenerbahçe alır... kesin alır... Beşiktaş forması giydirdiğimiz futbolcuyu aldı Ardayı muhakkak alır :)

Para var Ruh yok ama napacaz :)

Tabiki en çok parayı basan alır ama Fenerbahçe almasın Gs'ye yaptıklarını gördük.

Tabiki en çok parayı basan alır ama Fenerbahçe almasın Gs'ye yaptıklarını gördük.

Fenerbahcenin en büyük hatası Futbolcu değil .. para kazandıracak Reklam malzemesi almaktır...

Bu yüzden Arda biçilmiş kaftan..

Herşey para Mira bende ona kızıyorum ya ..

takım ruhu takım sevdası nerede kaldı ..

eski futbolculrımızı hatırlıyorum para almadan oynadıkları dönemler vardı ama hepsi canla başla aşkla koşuyorlardı şimdi kalmadı öyle yiğitler..

Galatasarayım için artık en iyisini istiyorum tekrar heyecanla derbileri izlemek istiyorum formamı gururla utanmadan giymek istiyorum ..

Taraftar olarak en doğal hakkım bu değil mi :(

Guest *-*-*Cengaver*-*-*

Neyi nereye alıyonuz :D

Emre GS daykende Fenerli olduğu biliniyordu

Arda doğuştan GS'lı

Ama hala fener alır diyorsanız

İlk sayfadaydı heralde koyduğum bi resim var ona bi daha bakın

Arda'yı değilde onu alır bence :D