Jump to content
kevserceren

Çok Etkili Dilek Duası (Defalarca Yapılmış Ve Sonuç Alınmış)

Recommended Posts

Önce iki rekat Allah rızası için namaz kılınır.Namaz bittikten sonra dileğini söylersin daha sonra 1kere Nasr süresi 25kere estağfirullahel'Azim 1kere Fatiha süresi 5kere Allahümme salli ve sellim ve barik ala men aleyhissalatü vesselam ve ala alihi ve eshabihi ve etbaihi bi adedi halkike rızai nefsike ve zineti arşike ve midadi kelimatike ya Gafur,ya Rahim,ya Latif,ya Erhamerrahimin 3kere İnşirah süresi 3kere İhlas süresi 300kere de kelimei tevhit(La ilahe illallah) bunların hepsini okuduktan sonra tekrar niyet edilen şey söylenir en son ise Rıza-i ilahine bıraktım denilir.

• Like 5

Guest lilith87
Önce iki rekat Allah rızası için namaz kılınır.Namaz bittikten sonra dileğini söylersin daha sonra 1kere Nasr süresi 25kere estağfirullahel'Azim 1kere Fatiha süresi 5kere Allahümme salli ve sellim ve barik ala men aleyhissalatü vesselam ve ala alihi ve eshabihi ve etbaihi bi adedi halkike rızai nefsike ve zineti arşike ve midadi kelimatike ya Gafur,ya Rahim,ya Latif,ya Erhamerrahimin 3kere İnşirah süresi 3kere İhlas süresi 300kere de kelimei tevhit(La ilahe illallah) bunların hepsini okuduktan sonra tekrar niyet edilen şey söylenir en son ise Rıza-i ilahine bıraktım denilir.

okuyacağım inşallah.

dileğim olmasa bile sevabı yeter, surelerle olması çok güzel..

--- Sonraki mesaj ---

Allah razı olsun..

Guest papatyamm

Allah razı olsun. Allah tum dualarımızı kabul etsın ınsallah.Bende yapacagım. Dua edın arkadaslar.

Cevap yazan arkadaşlar Allah sizden de razı olsun bu duayı yapanlar her ne niyet için yaparlarsa Allah(c.c) tez vakitte yerine getirir amin.amin.amin. Ben bu duayı kime verdiysem hepsi tez vakitte sonuç aldılar üstelik bazı kişilerin hiçbir şekilde olmayacak duaları bile oldu.

• Like 1

cok güzel ve en azindan yapilacak ve cok agir ve uzun olmayan bir uygulama- tesekkürler- Allah herkezin gönlündekileri tez verir insallah amin.

allah kabul etsin;))okuyanlarin

--- Sonraki mesaj ---

hemen mi oldu dilekleri??

Ardaşlar ben bu duayı kime verdiysem duaları kabul oldu eğer çok tesirli olmasaydı yapanlar sonuç almasaydı kesinlikle buraya yazmazdım Allah herkesin gönlünde en çok neyin olmasını istiyorlarsa tez vakitte o niyetlerini kabul etsin.amin.amin.amin.

Not :Arkadaşlar belki dikkatini çekmiştir 3 defa amin yazdım sebebi ise dua edeceğiniz vakit 3 defa söyleyin ve 3 defa da amin. deyin abdest alıncada 3 defa yüz,kol ,ağız,burun ve alın yıkanıyor birde namaz da rüku ve secde de 3 defa söylüyoruz ya dua edeceğimiz vakitte 3 defa söyleyip 3 defa da amin demek gerekiyor kanatime göre ben sürekli böyle yapıyorum sizinde bilmenizi istedim.

çok güzelmiş Allah razı olsun... Son zamanlarda yüksek sayılı dua okuyup dikkatimi toplayamamaktansa, daha kısa süren ama Rabbime ve yarattıklarına odaklanabileceğim dualar daha içime siner oldu...

bu da onlardan biri...

hele ki sondaki Rıza-i ilahine bıraktım... çok ama çok güzel bir dilek...

Allah razı olsun...

allah razi olsun sizden bizimle bu duayi paylastigin icin bende simdi yaptim bu uygulamayi insalla bende tez buraya duamin kabul edildini sizlerle paylasicam