Jump to content
kevserceren

Çok Etkili Dilek Duası (Defalarca Yapılmış Ve Sonuç Alınmış)

Recommended Posts

serrabserra teşekür ederim ilgilendiğin için yunus duasını nasıl okudun biraz bahsedermisin ben ertelenemeyecek yada bekleyemeyecek maddi sıkıntılar içindeyim artık çözümler bile düşünemiyorum sadece dua ediyor yada isyan ediyorum sonunda ruh sağlığım elden gidecek biliyorum

hergün uyanınca işe gelmeden abdestli 41 kere sonra yatmadan 41 kere okuyorum aklıma geldikçe selamün kavlen min rabbir rahiym çekiyorum sayısız ve çokça salavat çalışırken içimden okuyorum sevgi cim çokk şükür elim rahatladı olmaz dediğim işlerim olmaya başladı devam et ümit kesme : )

Yunus duası okuyacağım teşekür ederim arkadaşım katkıların için. Birde ne kadar zamanda çözümler geldi sana çokmu uzun zaman gerekiyor

Dualarla ilgili açıklamaların gerçekten çok güzel incisel ben yıllardır hu siteye uyeyimdir ancak hiç yorum yazmazdim burdakileri okurdum kuran bilmem beş vakit namaz kilmadigim. Ge çalıştıgim için sadece gücümun yettiklerini yapardım ama şimdi çok zor durumda olduğum için. Yardımıniza ve duaniza ihtiyaçcim var

çözüm istiyorsaniz Allahin izniyle salavati mechulede okuyabilirsiniz

Telefon dan yazdığım için yazım hatası çok kusura bakmayın burda dua paylaşan. Yorum yapan. Dua eden dua isteyen herkese allah hayırlar nasip etsin

sevgicim çok kısa zaman içinde çözümlendi benim sorunlarım hep dua ettim rabbim seni seviyorum beni sevdiğini biliyorum içinde bulunduğum bu zor durumdan borcumun ve borçlu olduğum insanların şerrinden senin kudret kuvvet yüceliğine merhametine sığındım diye dua ettim çok şükür..

Sera sera teşekür ettim kerşey için elimden geldiğince dua etmeye çalışıyorum ama arapça bilmediğim için dilim dönmüyor dualara ve açlıştığım için beş vakit namazda kılamıyorum birde galiba şeytanla başetmeyi başaramıyorum bu sabah uyandım mesala ama bir türlü yataktan kalkıp sabah namazını kılamadım çok zor ve sıkıntılı durumdayım ama malesef yeteri kadar dua edemiyorum birde sağlık probleminden dolayı abdestimi tutamıyorum oda çok sıkıntı oluyor.Bana yardım etmeye çalışan tüm arkadaşlardan allah razı olsun

• Like 1

sevgicim bu duayı abdestsizde okuyabilirsin içinden geldiği gibi yakar rabbime dilin döndüğünce bende bilmiyorum arapça ama yakarmanın dili olmaz :) nerde ne zaman istersen dua edebilirsin allahım kabul etsin dualarını en kısa zamanda çıkış yolunu açsın inşallah kimse darda kalmasın :)

serrabserra teşekür ederim ilgilendiğin için yunus duasını nasıl okudun biraz bahsedermisin ben ertelenemeyecek yada bekleyemeyecek maddi sıkıntılar içindeyim artık çözümler bile düşünemiyorum sadece dua ediyor yada isyan ediyorum sonunda ruh sağlığım elden gidecek biliyorum

kesinlikle isyan etme. bu da senin bir sınavın. dua et bol bol Allaha sığın. Bol istiğfar ve salavat çek. Allah yardımcın olsun kardeşim.