Jump to content
kevserceren

Çok Etkili Dilek Duası (Defalarca Yapılmış Ve Sonuç Alınmış)

Recommended Posts

Cevap yazan arkadaşlar Allah sizden de razı olsun bu duayı yapanlar her ne niyet için yaparlarsa Allah(c.c) tez vakitte yerine getirir amin.amin.amin. Ben bu duayı kime verdiysem hepsi tez vakitte sonuç aldılar üstelik bazı kişilerin hiçbir şekilde olmayacak duaları bile oldu.

inşallah herkezin dileği hayırlısı ile olur

Allah razı olsun dıleklerımızın kabul olmas dıleğıyle ınsallah Amın Amın Amın
sizdende Allah c.c. razı olsun

Ardaşlar ben bu duayı kime verdiysem duaları kabul oldu eğer çok tesirli olmasaydı yapanlar sonuç almasaydı kesinlikle buraya yazmazdım Allah herkesin gönlünde en çok neyin olmasını istiyorlarsa tez vakitte o niyetlerini kabul etsin.amin.amin.amin.

Not :Arkadaşlar belki dikkatini çekmiştir 3 defa amin yazdım sebebi ise dua edeceğiniz vakit 3 defa söyleyin ve 3 defa da amin. deyin abdest alıncada 3 defa yüz,kol ,ağız,burun ve alın yıkanıyor birde namaz da rüku ve secde de 3 defa söylüyoruz ya dua edeceğimiz vakitte 3 defa söyleyip 3 defa da amin demek gerekiyor kanatime göre ben sürekli böyle yapıyorum sizinde bilmenizi istedim.

ben anlamadım kardeşim bana baştan anlatırmısnız okudum da kafam karıştııı ??? allah için birekede detaylı yazarmısnızz ??

anlaşılmayacak durum yok arkadaşım, konu sahibi olmadığı için cevaplıyorum

abdest alıren nasıl ki herşeyi üç defa yapıyoruz bu duada da sonunda üç defa amin deyin demiş

ben anlamadım kardeşim bana baştan anlatırmısnız okudum da kafam karıştııı ??? allah için birekede detaylı yazarmısnızz ??

Çok Etkili Dilek Duası (Defalarca Yapılmış ve Sonuç Alınmış)

Önce iki rekat Allah rızası için namaz kılınır.

Namaz bittikten sonra dileğini söylersin

daha sonra
1 kere Nasr süresi

25 kere estağfirullahel'Azim

1 kere Fatiha süresi

5 kere Allahümme salli ve sellim ve barik ala men aleyhissalatü vesselam ve ala alihi ve eshabihi ve etbaihi bi adedi halkike rızai nefsike ve zineti arşike ve midadi kelimatike ya Gafur,ya Rahim,ya Latif,ya Erhamerrahimin

3 kere İnşirah süresi

3 kere İhlas süresi

300 kere de kelimei tevhit(La ilahe illallah)

bunların hepsini okuduktan sonra tekrar niyet edilen şey söylenir en son ise Rıza-i ilahine bıraktım denilir.

Allahim razi olsun ...konuyu acan kardesim kusuruma bakma biraz renklendirdim ve düzeltim .....siyah beyaz olunca harfler birbirine giriyo..

arkadaşlar hatırlatayım dedim belki birillerinin görmesine vesile oluruz..