Jump to content
kevserceren

Çok Etkili Dilek Duası (Defalarca Yapılmış Ve Sonuç Alınmış)

Recommended Posts

Merhaba

daha sonra 1 kere Nasr süresi 25 kere estağfirullahel'Azim 1 kere Fatiha süresi 5 kere Allahümme salli ve sellim ve barik ala men aleyhissalatü vesselam ve ala alihi ve eshabihi ve etbaihi bi adedi halkike rızai nefsike ve zineti arşike ve midadi kelimatike ya Gafur,ya Rahim,ya Latif,ya Erhamerrahimin 3 kere İnşirah süresi 3 kere İhlas süresi 300 kere de kelimei tevhit(La ilahe illallah) bunların hepsini okuduktan sonra tekrar niyet edilen şey söylenir en son ise Rıza-i ilahine bıraktım denilir.

25 kere estağfirullahel'Azim ( sadece bukadar mı devamını okuyacakmıyız. )

300 kere de kelimei tevhit(La ilahe illallah) Tamamını sadece La ilahe illallah mı dicez

Merhaba

daha sonra 1 kere Nasr süresi 25 kere estağfirullahel'Azim 1 kere Fatiha süresi 5 kere Allahümme salli ve sellim ve barik ala men aleyhissalatü vesselam ve ala alihi ve eshabihi ve etbaihi bi adedi halkike rızai nefsike ve zineti arşike ve midadi kelimatike ya Gafur,ya Rahim,ya Latif,ya Erhamerrahimin 3 kere İnşirah süresi 3 kere İhlas süresi 300 kere de kelimei tevhit(La ilahe illallah) bunların hepsini okuduktan sonra tekrar niyet edilen şey söylenir en son ise Rıza-i ilahine bıraktım denilir.

25 kere estağfirullahel'Azim ( sadece bukadar mı devamını okuyacakmıyız. )

300 kere de kelimei tevhit(La ilahe illallah) Tamamını sadece La ilahe illallah mı dicez

25 kere estağfirullahel'Azim Evet sadece bu kadar.

300 kere de kelimei tevhid (La ilahe illallah) Burda da başlarken Eşhedüenlailahe illallah der sonrakileri La İlahe İllallah der devam edersin 300 Kelimei Tevhidin sonunda da Muhammedur Resullullah dersin kardeşim.

• Like 1

25 kere estağfirullahel'Azim Evet sadece bu kadar.

300 kere de kelimei tevhid (La ilahe illallah) Burda da başlarken Eşhedüenlailahe illallah der sonrakileri La İlahe İllallah der devam edersin 300 Kelimei Tevhidin sonunda da Muhammedur Resullullah dersin kardeşim.

bu bilgiyle daha da sağlam olarak ilerleyebiliriz herzaman olduğu gibi mina nın elinin bi değmesi gerekiyo

Bir isteğim için çeşitli dualar denedim olmadı dün bunu gördüm ve yaptım yarım saat içinde kabul oldu duam.. Allah bin kere razı olsun paylaşandan

• Like 3

Allah daim etsin dualarinizin kabulünü maşallah çok mutlu oldum. :)

• Like 1

Bugün Recep ayının 15. günü bu mübarek günde hatırlatayım dedim arkadaşlar

ben bugün yaptım inşALLAH hepimizin duaları kabul olur:)