Jump to content
kevserceren

Çok Etkili Dilek Duası (Defalarca Yapılmış Ve Sonuç Alınmış)

Recommended Posts

kevserceren, 22.04.2011 - 12:47 yazdı:

ben kendim bu duayı ne için yaptığımdan bahsedeyim bana yapılan bir zulüm vardı artık bu zulüm zirveyi aşmıştı ben nekadar dua ediyorsam herzaman bana zulmeden kişi herzaman haklı çıkıyordu bu durum tam bir yıl oldu artık öyle oldu ben bu durum karşında çok zayıfladım ben kendi durumu bir hocaya anlattım oda bana bu duayı verdi ben duayı yaptım bana zulmeden kişi bulunduğum ortamdaki herkesin içinde geldi benden helallik diledi ve aynı zamanda haksız olduğunu söyledi bu duadan sonra çevremdekilerde benim ne yaptığımı söyleyince ben bu duayı verdim onlarında benim gibi duaları kabul oldu ama gerçekten benim durumum çok imkansızdı sonuçta Allah bu duanın vesilesiyle kabul etti.Allahc.c. sizinde ettiğiniz duaları kabul etsin.amin.amin.amin.

Gzlrne, 

Önce iki rekat Allah rızası için namaz kılınır.
Namaz bittikten sonra dileğini söylersin

daha sonra
1 kere Nasr süresi
25 kere estağfirullahel'Azim
1 kere Fatiha süresi
5 kere 
Allahümme salli ve sellim ve barik ala men aleyhissalatü vesselam ve ala alihi ve eshabihi ve etbaihi bi adedi halkike rızai nefsike ve zineti arşike ve midadi kelimatike ya Gafur,ya Rahim,ya Latif,ya Erhamerrahimin
3 kere İnşirah süresi
3 kere İhlas süresi
300 kere de kelimei tevhit(La ilahe illallah)

bunların hepsini okuduktan sonra tekrar niyet edilen şey söylenir en son ise Rıza-i ilahine bıraktım denilir.

Edited by hacersş