Jump to content
kevserceren

Çok Etkili Dilek Duası (Defalarca Yapılmış Ve Sonuç Alınmış)

Recommended Posts

Önce iki rekat Allah rızası için namaz kılınır.Namaz bittikten sonra dileğini söylersin daha sonra 1kere Nasr süresi 25kere estağfirullahel'Azim 1kere Fatiha süresi 5kere Allahümme salli ve sellim ve barik ala men aleyhissalatü vesselam ve ala alihi ve eshabihi ve etbaihi bi adedi halkike rızai nefsike ve zineti arşike ve midadi kelimatike ya Gafur,ya Rahim,ya Latif,ya Erhamerrahimin 3kere İnşirah süresi 3kere İhlas süresi 300kere de kelimei tevhit(La ilahe illallah) bunların hepsini okuduktan sonra tekrar niyet edilen şey söylenir en son ise Rıza-i ilahine bıraktım denilir.

inşirah suresı

1.

Elem neşrah leke sadrek

2.

Ve vada'na 'anke vizreke

3.

Elleziy enkada zahreke

4.

Ve refa'na leke zikreke

5.

Feinne me'al'usri yüsren

6.

İnne me'al'usri yüsren

7.

Feiza ferağte fensab

8.

Ve ila rabbike ferğab

Ardaşlar ben bu duayı kime verdiysem duaları kabul oldu eğer çok tesirli olmasaydı yapanlar sonuç almasaydı kesinlikle buraya yazmazdım Allah herkesin gönlünde en çok neyin olmasını istiyorlarsa tez vakitte o niyetlerini kabul etsin.amin.amin.amin.

Not :Arkadaşlar belki dikkatini çekmiştir 3 defa amin yazdım sebebi ise dua edeceğiniz vakit 3 defa söyleyin ve 3 defa da amin. deyin abdest alıncada 3 defa yüz,kol ,ağız,burun ve alın yıkanıyor birde namaz da rüku ve secde de 3 defa söylüyoruz ya dua edeceğimiz vakitte 3 defa söyleyip 3 defa da amin demek gerekiyor kanatime göre ben sürekli böyle yapıyorum sizinde bilmenizi istedim.

kevserceren ben insallah bu duayı yapmak istiyorum ama 3defa amin derken anlamadım rükuda secdede ??? 3 defa nerde ne söyleyecegimizi anlamadım nasıl yaptığını ayrıntılı olarak yazarmısın ben takıntılı insanım olmadımı oldumu diyecegime simdiden tesekkür ederim Allah razı olsun

findik_87 ardaşım sorduğun soruya cvp olarak yani dua edeceğin vakit artık ne zaman dua edersen söylediğin şeyi 3 defa söyle ve 3 defa amin.de ben benzetme amaçlı abdest ,rüku ve secde örneğini verdim çünkü bu verdiğim örnekte de 3 defa tekrarlandığı için söyledim ben sürekli farz namazlarımı kıldıktan sonra böyle dua ederim 3 defa tekrarlarım ve sonuç da alıyorum sizinde bilmenizi istediğim için yazdım ben sonuç aldığım dualar olsun vs şeyleri çevremdekilerle paylaşırım ve paylaştığım kişilerde benim gibi sonuç alıyor.Sizdende Allah razı olsun.

Anladım Arkadasım yani niyetimizi aminimizi 3er defa yapıcaz cok tesekkür ederim Paylasım içinde Allah razı olsun. Bütün Herkezin duaları kabul olması dileğiyle.....

Guest papatyamm

Allah razı olsun. Bende sımdı yapacagım,ınsallah buraya benımde dılegım oldu dıye yazmayı Allah nasıp eder.Hepımızın duası kabul olsun ınsallah.

benim merak etimm ne kadar zamanda dilekleriniz gerceklesti mesela gün olarak;?tabiki herkeste farkli olur ben merakimdan soruyorum

sultan arkadaşım sizin sorduğun soruya karşılık olarak yapan kişilerin niyetlerine göre oluyor yani kişiden kişiye değişiyor çok tesirli olmasaydı yapanlar sonuç almasaydı zaten asla yazmazdım.Arkadaşlar bu duayı yapanlar yaptığı niyetlerini söylemeden sadece yaptıkları niyetlerinin gerçekleştiğini yazarlarsa çok sevinirim çünkü ben kime verdiysem niyetlerini sormadan sadece bana oldu dediler sizde söyleyin ki sizin gibi yapacak olanlara bir nebzede olsada sizde yardım edeceksiniz sizde bir hayra vesile olacaksınız Alllah c.c. herdaim yar ve yardımcınız olsun amin.amin.amin.