Jump to content
kevserceren

Çok Etkili Dilek Duası (Defalarca Yapılmış Ve Sonuç Alınmış)

Recommended Posts

kimseyi etkilemek istemem ama benim gerçekleşmedi dileğim.

gerçekleşir zamanla eminim ne kadar zaman önce yaptın ki nehirnaz dün falan mı :) ?

Guest EgeGuzeli

ALLAH razı olsun kevserceren bugun bende bu duayı okuyacağım.

ALLAH HERKESİN DUALARINI KABUL ETSİN...

Guest papatyamm

Bende yaptım daha baska bır cokseyle beraber. Beklıyorum,

baskası bızım nıyetımıze yapabılırmı?

hayır konu ilk paylaşıldığı gün yapmıştım.Ama tabi benim olmadı diye başkasının dileği olmayacak diye bişey yok.Allah hepimizin kalbine göre versin.

Guest papatyamm
hayır konu ilk paylaşıldığı gün yapmıştım.Ama tabi benim olmadı diye başkasının dileği olmayacak diye bişey yok.Allah hepimizin kalbine göre versin.

Amın. amın amınnnn.Allah tum duaları kabul etsın ınsallah. Allahtan dua ıstemek cok guzel ınsallah kabul olur.

sevgili nehirnaz ardaşım duanın ne zaman kabul olacağını Allahtan başka kimse bilmez ben yaptım olmadı dediğiniz an haşa Allahın büyüklüğünden kuşku duymaya başlarsınız bunun için duanızı edin bırakın Allaha bırakacağınız anda kuşku duymadan inanarak ve bekleyerek dua edin.

--- Sonraki mesaj ---

ben kendim bu duayı ne için yaptığımdan bahsedeyim bana yapılan bir zulüm vardı artık bu zulüm zirveyi aşmıştı ben nekadar dua ediyorsam herzaman bana zulmeden kişi herzaman haklı çıkıyordu bu durum tam bir yıl oldu artık öyle oldu ben bu durum karşında çok zayıfladım ben kendi durumu bir hocaya anlattım oda bana bu duayı verdi ben duayı yaptım bana zulmeden kişi bulunduğum ortamdaki herkesin içinde geldi benden helallik diledi ve aynı zamanda haksız olduğunu söyledi bu duadan sonra çevremdekilerde benim ne yaptığımı söyleyince ben bu duayı verdim onlarında benim gibi duaları kabul oldu ama gerçekten benim durumum çok imkansızdı sonuçta Allah bu duanın vesilesiyle kabul etti.Allahc.c. sizinde ettiğiniz duaları kabul etsin.amin.amin.amin.

Allah razı olsun.

Bende biraz önce okudum.

Allahım kabul eder inşallah çok inanarak yaptım

Guest Baldanlık
Allah razı olsun.

Bende biraz önce okudum.

Allahım kabul eder inşallah çok inanarak yaptım

İnş kabul eder. Amiin.

allah razi olsun canim.cuma gunu sabah namazinin sunneti ile farzi arasinda yapmistim.ogleden sonra 4 civari gibi niyetim uzerine olumlu cevap geldi.emegine saglik.allah hayirli olan tum dualarini seninde kabul etsin