Jump to content
kevserceren

Çok Etkili Dilek Duası (Defalarca Yapılmış Ve Sonuç Alınmış)

Recommended Posts

bende bıraz once yaptım...insallah olrsa yazacagım...tekrar allah razı olsun ..........gercekten guzel sureler turkce acıklamalarını okursanız ne kadar iiyi oldugunu anlayacksınz ayrıca esmalada var...nasr suresının anlamı yardım demek...ınsırah suresı zaten basıbasına cok guzel bır sure..allah herkesın gonlunce versın..amın.......

estagfurullahel azim tespihdir yani tövbe etmektir bir anlamda o yüzden

Önce iki rekat Allah rızası için namaz kılınır.Namaz bittikten sonra dileğini söylersin daha sonra 1kere Nasr süresi 25kere estağfirullahel'Azim 1kere Fatiha süresi 5kere Allahümme salli ve sellim ve barik ala men aleyhissalatü vesselam ve ala alihi ve eshabihi ve etbaihi bi adedi halkike rızai nefsike ve zineti arşike ve midadi kelimatike ya Gafur,ya Rahim,ya Latif,ya Erhamerrahimin 3kere İnşirah süresi 3kere İhlas süresi 300kere de kelimei tevhit(La ilahe illallah) bunların hepsini okuduktan sonra tekrar niyet edilen şey söylenir en son ise Rıza-i ilahine bıraktım denilir.

allah razı olsun cok güzel inşallah yaparım bu gece yarabii. sen nasip eyle allahım

kendim.. okuyacagım gibi yazdım...

Önce iki rekat Allah rızası için namaz kılınır

Namaz bittikten sonra dileğini söylersin daha sonra

1.kere Nasr süresi .

Bismillâhirrahmânirrâhîm.

İzâ câe nasrullâhi velfeth.

Ve reeytennâse yedhulûne fî dînillâhi afvâca.

Fesebbih bihamdi rabbike ves tağfirhü innehü kâne tevâbâ.

25.kere

estağfirullahel'Azim

1.kere

Fatiha süresi

Bismillâhirrahmânirrahîm.

Elhamdü lillâhi rabbil’âlemîn. Errahmânirrahîm. Mâliki yevmiddîn. İyyâke na’büdü ve iyyâke neste’în. İhdinas-sırâtal müstekîm. Sırâtallezîne en’amte aleyhim gayrilmagdûbi aleyhim ve leddâllîn

5.kere

Allahümme salli ve sellim ve barik ala men aleyhissalatü vesselam ve ala alihi ve eshabihi ve etbaihi bi adedi halkike rızai nefsike ve zineti arşike ve midadi kelimatike ya Gafur,ya Rahim,ya Latif,ya Erhamerrahimin

3.kere İnşirah süresi

Bismillâhirrahmânirrahîm

Elem neşrah leke sadrak.

Ve veda’ nâ anke vizrak.

Ellezî engada zahrak......

Ve rafe’ nâ leke zikrak...

Fe inne meal usri yüsrâ.

İnne meal usri yüsrâ....

Fe izâ ferağte fensab...

Ve ilâ rabbike ferğab...

3.kere İhlas süresi

Bismillâhirrahmânirrahîm.

Kul hüvellâahü ehad Ellâahüs samed Lem yelid ve lem yüüled Velem yeküllehüü küfüven ehad

300.kere de kelimei tevhit

(La ilahe illallah)

bunların hepsini okuduktan sonra tekrar niyet edilen şey söylenir en son ise

Rıza-i ilahine bıraktım denilir.

petunyacığım

Allah razı olsun. namaz kılmadan da yapabilir miyiz. Hayır namaz kılınması gerekiyor birde çok teşekkür ederim kısmet arkadaşıma çok güzel yazmışsın eline sağlık birde bu duanın daha tesirli olması için perşembe günü gece yarısında kılınabilir veya cuma sela vakti de kılınıp okunabilir artık sizlere kalmış birşey hangisi saat ve günde yaparsanız yapacak olan arkadaşların duaları tez vakitte kabul olur.amin.amin.amin.

çok kısaymış. kelimei tevhid la ileha illallah mı yoksa la ilahe illallah muhemmeden resullallah mı?

Guest lilith87
çok kısaymış. kelimei tevhid la ileha illallah mı yoksa la ilahe illallah muhemmeden resullallah mı?

çok sayıda zikir edileceği zaman, mesela buradaki 300 gibi,

la ilahe illallah dersin,300ü tamamlarsın, sonuncuyu da söylediğin zaman Muhammeden resulullah eklersin sonuna.

ben böyle biliorum.