Jump to content
kevserceren

Çok Etkili Dilek Duası (Defalarca Yapılmış Ve Sonuç Alınmış)

Recommended Posts

çok kısaymış. kelimei tevhid la ileha illallah mı yoksa la ilahe illallah muhemmeden resullallah mı? sadace la ileha illallah diyeceksin

arkadaşım benimde olması mucize ye bağlı bir dileğim var..işle ilgili bende okumayı düşündüm..o kadar emin ve iç açıcı anlatmışsın ki allah razı olsun...senin dualarında kabul osun..cümle ile beraber....günü,saati,adedi,vakti varmı...?

Cevap yazan arkadaşlar Allah sizden de razı olsun bu duayı yapanlar her ne niyet için yaparlarsa Allah(c.c) tez vakitte yerine getirir amin.amin.amin. Ben bu duayı kime verdiysem hepsi tez vakitte sonuç aldılar üstelik bazı kişilerin hiçbir şekilde olmayacak duaları bile oldu.

yasem74

arkadaşım benimde olması mucize ye bağlı bir dileğim var..işle ilgili bende okumayı düşündüm..o kadar emin ve iç açıcı anlatmışsın ki allah razı olsun...senin dualarında kabul osun..cümle ile beraber....günü,saati,adedi,vakti varmı...?

Saati vakti yok ama istersen perşembe günü gece yarısı veya cuma sela okunduktan sonrada yapabilirsin ben iki defa bu şekilde de yaptım ve bir de normal bir gündede yaptım yine rabbim kabul etti.

çok kısaymış. kelimei tevhid la ileha illallah mı yoksa la ilahe illallah muhemmeden resullallah mı? sadace la ileha illallah diyeceksin

teşekkürler

Guest lilith87

ben en sonuna Muhammeden Resulullah ekliyorum hep.

Çok Etkili Dilek Duası (Defalarca Yapılmış ve Sonuç Alınmış)

Önce iki rekat Allah rızası için namaz kılınır.

Namaz bittikten sonra dileğini söylersin

daha sonra
1 kere Nasr süresi

25 kere estağfirullahel'Azim

1 kere Fatiha süresi

5 kere Allahümme salli ve sellim ve barik ala men aleyhissalatü vesselam ve ala alihi ve eshabihi ve etbaihi bi adedi halkike rızai nefsike ve zineti arşike ve midadi kelimatike ya Gafur,ya Rahim,ya Latif,ya Erhamerrahimin

3 kere İnşirah süresi

3 kere İhlas süresi

300 kere de kelimei tevhit(La ilahe illallah)

bunların hepsini okuduktan sonra tekrar niyet edilen şey söylenir en son ise Rıza-i ilahine bıraktım denilir.

Allahim razi olsun ...konuyu acan kardesim kusuruma bakma biraz renklendirdim ve düzeltim .....siyah beyaz olunca harfler birbirine giriyo..

• Like 1

hatırlatayım dedim

iyi ettin kardeşim,Allah razı olsun.ben de görmüş oldum ve inşallah en yakın zamanda uygulayacağım.Rabbim hepimizin hayırlı dileklerini kabul etsin inşaallah!

Guest gurbet67
arkadaşlar bu duayı benden izinsiz başka sitelerde yayınlara hakkım helal değildir.
paylasimin icin allah senden razi olsun.

ama dualar bilgiler paylasildikca deger kazanir ve hali ile bu duayi ögrenmemize vesile olanda sevap kazanir her nekedar allah razi olsun denmesede o kisiye.bu yüzden bence böyle bir düsünce yanlis sadece fikrimi söylemek istedim.cünkü burasi sanal ve sen herzaman burada bulunamiyabilirsin hic giremiyebilirsin üyelerin sana sorma sanslari olamiyabilir .yinede sen bilirsin sahsen ben simdi bu duayi tanidiklarimada akrabalarimada veremem vebal alirim diye