Jump to content
kevserceren

Çok Etkili Dilek Duası (Defalarca Yapılmış Ve Sonuç Alınmış)

Recommended Posts

Arkadaşım bende bu gece hacet namazı kılmayı niyet etmiştim karşıma çıktı bu namaz ve dua.Allah razı olsun senden .hepimizin duaları kabul olsun şu mübarek günlerde

--- Sonraki mesaj ---

Arkadaşlar hacet namazında hangi sureleri okumalıyız ???

hacet namazı için birinci rekat fatiha 3 ayetel kürsi,ikinci rekatta ise tekrar bir fatiha 1ihlas,1felek,1nas olarak veya başka şekilde 1.rekatta fatiha1 inşirah süresi 2.rekatta fatiha 1kevser süresini okuyarakta kılabilirsin allah sendende razı olsun inş.niyetin kabul olur amin.

paylasimin icin allah senden razi olsun.

ama dualar bilgiler paylasildikca deger kazanir ve hali ile bu duayi ögrenmemize vesile olanda sevap kazanir her nekedar allah razi olsun denmesede o kisiye.bu yüzden bence böyle bir düsünce yanlis sadece fikrimi söylemek istedim.cünkü burasi sanal ve sen herzaman burada bulunamiyabilirsin hic giremiyebilirsin üyelerin sana sorma sanslari olamiyabilir .yinede sen bilirsin sahsen ben simdi bu duayi tanidiklarimada akrabalarimada veremem vebal alirim diye

benim öyle dememdeki amacım bazı arkadaşlar sözüm meclisden dışarı alır sanki kendi malıymış gibi yazar demezde ben başka yerden aldım ben bunun için hakkım helal etmiyorum dedim umarım beni anlamışsındır çevrenizde tanıdıklarınıza verin paylaşın ben de bir hayra vesile olmuş olurum

bencede neden duayoı başka sitelere koyana hakkım helal demişsin.amaç faydalanmak değilmi.eşimize dostumuza vermeye korkacaz şimdi.bu nasıl bişey anlamadım.

gookcee ve gurbet67 arkadaşlar benim yazdıklarımı iyi okuyup ondan sonra cevap yazsanız çok iyi olurdu ama herneyse bir yanlış anlaşılma oldu ben düzelteyim ben dedim benim iznim olmadan başka sitelerde yazanlara hakkım helal değildir çünkü başka sitelerde bu duayı yazan kişiler sanki kendi malıymış gibi yazarlar daha sonra uygulayacak arkadaşlarada yanlış bilgiler verirler bunun için hakkım helal değildir dedim benim eğer vermemek gibi bir kastım olsaydı asla tecrübe ettiğim etkisini defalarca ve keza çevremdekilerinde aynı şekilde faylandığı duayı yazmazdım ve söylemezdim bile ben nasıl fayladıysam aynı şekilde lahuti bulunan kişilerinde faylanması için yazdım sizlerde aynı şekilde tanıdıklarınıza verin ve paylaşın bende bir hayra vesile olmuş olurum

bu konuyu daha yeni gördüm.cuma günü, cuma namazından önce uyguluycam inşallah. yeni değil yıllardır olmasını çok çok istediğim bir dileğim var. burda dileği gerçekleşenlerin yaptığı duaları falan denedim fakat olmadı.Eğer dileğim kabul olursa bunu mutlaka ama mutlaka burda belirtirim. yeter ki dileğim gerçekleşsin. sevgiler...

Guest m!brop

bende yeni gördüm allah razı olsun..bende birazdan namaz kılıp hemen okuyacam allah razı olsun bu çaresize de bir dua

sevgili kevserceren, senin ve arkadaşlarının dileği ne kadar zaman sonra gerçekleşti. yani ne zaman umutsuzluğa düşelim. şu an umudum tam ama bunu merak ettim. yani günler mi, haftalar mı, aylar mı geçti?

sevgiler...

Guest gurbet67
paylasimin icin allah senden razi olsun.

ama dualar bilgiler paylasildikca deger kazanir ve hali ile bu duayi ögrenmemize vesile olanda sevap kazanir her nekedar allah razi olsun denmesede o kisiye.bu yüzden bence böyle bir düsünce yanlis sadece fikrimi söylemek istedim.cünkü burasi sanal ve sen herzaman burada bulunamiyabilirsin hic giremiyebilirsin üyelerin sana sorma sanslari olamiyabilir .yinede sen bilirsin sahsen ben simdi bu duayi tanidiklarimada akrabalarimada veremem vebal alirim diye

benim öyle dememdeki amacım bazı arkadaşlar sözüm meclisden dışarı alır sanki kendi malıymış gibi yazar demezde ben başka yerden aldım ben bunun için hakkım helal etmiyorum dedim umarım beni anlamışsındır çevrenizde tanıdıklarınıza verin paylaşın ben de bir hayra vesile olmuş olurum

aciklaman icin tesekkürler kevsercim.o halde paylasmak istiyenler alintidir diye not düsmeliler ögle degilmi

günellensin......

arkadaslar peki sonuc alan olmadi mi? eskiden daha cok yazilirdi u duayi yaptim yada su istegim oldu diye ...uzun süredir bu tür seyler göremiyorum.:( paylasirsaniz olumlu olumsuz sonuclari benim gibi bir cok kisiyi motive etmis olursunuz hem sizde sevap alirsiniz diye düsünüyorum :)