Jump to content
kevserceren

Çok Etkili Dilek Duası (Defalarca Yapılmış Ve Sonuç Alınmış)

Recommended Posts

Guest m!brop

ben 1 defa okudum..mucize bekliyorum artık:(

gookcee ve gurbet67 arkadaşlar benim yazdıklarımı iyi okuyup ondan sonra cevap yazsanız çok iyi olurdu ama herneyse bir yanlış anlaşılma oldu ben düzelteyim ben dedim benim iznim olmadan başka sitelerde yazanlara hakkım helal değildir çünkü başka sitelerde bu duayı yazan kişiler sanki kendi malıymış gibi yazarlar daha sonra uygulayacak arkadaşlarada yanlış bilgiler verirler bunun için hakkım helal değildir dedim benim eğer vermemek gibi bir kastım olsaydı asla tecrübe ettiğim etkisini defalarca ve keza çevremdekilerinde aynı şekilde faylandığı duayı yazmazdım ve söylemezdim bile ben nasıl fayladıysam aynı şekilde lahuti bulunan kişilerinde faylanması için yazdım sizlerde aynı şekilde tanıdıklarınıza verin ve paylaşın bende bir hayra vesile olmuş olurum

merak ettim gerçekten bu dua size malum mu oldu kevserceren hanım .sahibi siz misiniz.bunun ilk sahibi kim?

merak ettim gerçekten bu dua size malum mu oldu kevserceren hanım .sahibi siz misiniz.bunun ilk sahibi kim?
...yazmış arkadaş bir hocadan almış vede zulum gördüğü bi kişi ondan özür dilemiş.....duan çok güzeldi kevserceren Allah razı olsun senden bende okuycam

...yazmış arkadaş bir hocadan almış vede zulum gördüğü bi kişi ondan özür dilemiş.....duan çok güzeldi kevserceren Allah razı olsun senden bende okuycam

ozaman bu hocadan da izin almak lazım başkasına paylaşmadan önce ben teşekkür ederim.

Allah razi olsun duayi paylaşan arkadaştan. Gece yarisi uyguladim bir SIKINTIM için .ertesi gün olmayacak bir olay ile SIKINTIMI rabbim giderdi. çok şükür rabbime.bu uygulama siradan değil zaten kendini belli ediyor

Guest coksevdim

bende uygulayım bunu zulum gördugum bırının gelıp aff dılemsını sıtyorum gercekten af edecem ınanım canım acıdıgı kadar ıcımı dah cok acıttı

Benimde ablam bana çok zulmetti. Şimdi evlendim çocuğum var ama hala kıskanıyor ve elinden geleni ardına bırakmıyor. Çokta masum gibi davranıp herkesi inandırıyor.Bilmesem ben bile inanıcam o derece. En büyük yardımcısıda annem malesef. Birlik olup beni sülaleye, ahbaplara yıllarca kötüleyerek, ablamın yaptıkları ben yapmışım gibi anlatılarak rezil ettiler. Ağlamaktan başka bir şey elimden gelmiyor. Yapı olarakta korkak biriyim. Üzerime iftira atılınca, niye böyle bir durumun içindeyim diye çok utanıyorum,içime kapanıyorum. Zaten onlar güçlü ve her türlü oyunu oynuyorlar. Ben yapamam Allahtan korkarım.Annemin yapma sebebi ise yıllarca kendi kız kardeşi ile anlaşamamış hala sevmez kızkardeşini.Bu durumu fırsat bilen ablam annemin bu zaafından faydalanıp doldurdu ve sonuç bu. Onun gözünde ben kendi kızkardeşiyim. Anlatılır gibi değil. Dünyada nadir rastlanacak olaylardan biri ama gerçek. Daha bir çokkk şeyler var yaptıukları.Ben de istiyorum ki ikiside tüm akrabalara , eşe dosta gerçekleri itiraf etsinler. Gerçekler ortaya çıksınİ. nşallah ,inşallah,inşallah

• Like 2