Jump to content
kevserceren

Çok Etkili Dilek Duası (Defalarca Yapılmış Ve Sonuç Alınmış)

Recommended Posts

Rıza-i ilahine bıraktım denilir. bu ne demek arkadaşlar

Yani ;''senin büyük rızana bıraktım Allahım''

• Like 1

arkadasimizdan Allah razi olsun fakat benim anlayamadigim konu, bu dua yanlis aktarildigi takdirde arkadasimiz hakkini helal etmiyor? aklima gelen ilk soru: kim böyle birseyi art niyetli kullanir?

baska arkadaslarimiz yine kimden alinti onada sormak lazim demis.

rabbimin ayetlerini veya esmalarini, dualarini kullarindanmi izin alicaz ben anlamadim.

aciklik getirilmesi dilegiyle..

arkadaşlar benim yazdıklarımı iyi okuyup ondan sonra cevap yazsanız çok iyi olurdu ama herneyse bir yanlış anlaşılma oldu ben düzelteyim ben dedim benim iznim olmadan başka sitelerde yazanlara hakkım helal değildir çünkü başka sitelerde bu duayı yazan kişiler sanki kendi malıymış gibi yazarlar daha sonra uygulayacak arkadaşlarada yanlış bilgiler verirler bunun için hakkım helal değildir dedim benim eğer vermemek gibi bir kastım olsaydı asla tecrübe ettiğim etkisini defalarca ve keza çevremdekilerinde aynı şekilde faylandığı duayı yazmazdım ve söylemezdim bile ben nasıl fayladıysam aynı şekilde lahuti bulunan kişilerinde faylanması için yazdım sizlerde aynı şekilde tanıdıklarınıza verin ve paylaşın bende bir hayra vesile olmuş olu

--- Sonraki mesaj ---

sevgili laleezar ;umarım beni anladın ben duayı öyle sıradan bir hocadan da almadım bunu da belirteyim.derslerimin yoğunluğundan dolayı yaklaşık 1 aya yakındı foruma giremiyordum bunun için açtığım konuyuda fazla takip etmiyordum umarım verdiğim cevap yeterli olmuştur.

yazdığınız salavat-ı şerife zatının sözleridir.

1 nasr suresi

25 estağfirullah el aziym

1 fatiha

5 salavatı şerife (yazdığınız şekilde)

3 inşirah suresi

3 ihlas suresi

300 tevhid

-----------------

ardından yapılan dua mahiyetli zikirler vardır.

bu efendi hz.nin bütün müslümanlara tavsiye ettiği günlük derstir.

sizin yazdığınızı görünce tanıdığınızı düşündüm. ayrıca yazılan bu salavatı şerifeyi çok az insan bilir. Sevgili hakasen;beni bir konuda aydınlatmış olduğu için arkadaşlar bende buraya eklemeyi düşündün forma eklediğim dua Süleyman Efendi Hz.lerinin günlük tavsiye ettiği duadır

• Like 1

Allah razi olsun,formda okadar çok dua var ki hepsini yapmak istiyorum hangınden başlıycam derken kal gelıyor,hepsi birbirinden güzel

• Like 1

Allah razi olsun,formda okadar çok dua var ki hepsini yapmak istiyorum hangınden başlıycam derken kal gelıyor,hepsi birbirinden güzel

Sevgili KATSİMATO;amin.Allah c.c. sizden razı olsun bu duayı olduğu gibi yazdım ama sitede hakansen nickli üye Süleyman Efendi Hz.lerinin günlük ettiği dualar arasında yer alıyormuş dedi zaten 15.10.2012tarihli 75 nolu mesajda hakansen nickli üyenin bana gönderdiği mesajı olduğu gibi yazdım eğer aklına takılan bir şey olursa hakansen nickli üye bu konuda bayağı bilgili yardımcı olur.