Jump to content
kevserceren

Çok Etkili Dilek Duası (Defalarca Yapılmış Ve Sonuç Alınmış)

Recommended Posts

bende okumustum bı kac sene once sanırım bıyerde eksık yaptım yada hayırlı bı dılek degıldı olmamıstı:(

arkadaşlar eğer Allah c.c. hayırlı şeyler isteyecekseniz bu duayı okuyun zaten son cümlede açıkca belirtiyor Rıza-i ilahine bıraktım...

arkadaşlar eğer Allah c.c. hayırlı şeyler isteyecekseniz bu duayı okuyun zaten son cümlede açıkca belirtiyor Rıza-i ilahine bıraktım...

kevserceren Allah razı olsun. inşallah dileğim olursa yazarım buraya..

kevserceren kardeşim allah c.c senden razı olsun .çok guzel bir uygulama.rabbim yapacagımız duaları kabul eylesin. amin.

Arkaşlar çok güzel dualar veriyorsunuz ama ben hangisini yapsam olmuyor bunude iki defa yaptım ama olmadı çok sıkıntı içindeyim benim içinde dua edermisiniz arkadaşlar

kevserceren kardeşim allah c.c senden razı olsun .çok guzel bir uygulama.rabbim yapacagımız duaları kabul eylesin. amin.

amin Allah c.c. sende de razı olsun

Arkaşlar çok güzel dualar veriyorsunuz ama ben hangisini yapsam olmuyor bunude iki defa yaptım ama olmadı çok sıkıntı içindeyim benim içinde dua edermisiniz arkadaşlar

belki hakkında hayırlı değilmiş hemen yese düşme sadece biraz sabırlı ol gör bak Allah c.c. sana istediklerini en güzelini ve en hayırlı olanını verecek yeter ki sen ümidini yitirme..

Yazdıkların konusunda çok haklısın ama hayırlı yada hayırsız diye bir durmu yok dileğim çok ciddi maddi sıkıntı içindeyim o nedenle bunun hayırsız bir durumu olamaz ben dua okudukça daha zor duruma düşüyorum inannın ümit etmekten yoruldum hergün umutla uyanıp akşam olduğunda artan sıkıntımı düşünmekten bir mucizeye ihtiyacım var malesef oda olmuyor

sevgi3221 arkadaşım bende çok maddi sıkıntılar çektim hala da çekiyorum ama yunus duasını okudukça rabbim rızkımı çoğalttı beklemediğim paralar ulaştı elime vazgeçme rabbe yönel çok şükür aşılmayacak sıkıntı yok ..