Jump to content
SIRLI_HaZinE

Bilgisayarı Yavaş Olanlar Bakmadan Geçmeyin :)

Recommended Posts

bakm1-1.jpg

 

Bilgisayarınızdaki yavaşlamalara, donmalara, program kilitlenmelerine ve tehlikeli girişlere karşı oldukça etkili olan bu program ile bilgisayarınız ilk günkü gibi güvende ve hızlı olacak. Tamamen Türkçe ve ücretsiz olan bu program ile bilgisayarınızı kanatlandırabilirsiniz.

 

Dünyanın en iyi sistem optimizasyon ve temizleme programlarından birisi olarak birçok ödül kazanan Advanced WindowsCare tamamen yenilendi ve bu yenilikle beraber ismi artık Advanced SystemCare. Sisteminizdeki hataları kategorilere ayırıp teker teker ele alması sayesinde çok daha derin ve etkili bir temizlik ve onarım yapan program ile artık bilgisayarınız çok daha hızlı çalışacak. Tamamen ücretsiz ve Türkçe olması da programın kolay kullanılabilir arayüzüne oldukça iyi destek veriyor.

 

..::Windows Bakımı bölümünde taranan sorunlar::..

 

* Spyware Kaldırma: Spyware ve Adware gibi zararlı yazılımları tarayan ve silen bu bölüm sayesinde bilgisayarınız hem daha güvenli hem de daha hızlı olacak.

* Kayıt Düzeltme: Bu bölüm sayesinde Sistem Kayıt Defterinizdeki sorunlu ve alakasız kayıtlar bulunup silinir ve bilgisayarın hızında artış yaşanması sağlanır.

* Gizlilik Süpürme: Birçok program en son çalışılan dosyaları "geçmiş" adı verilen bölümlerde kullanıcıların daha kolay ulaşmaları için saklar. Ancak bu dosyalar ve internet tarayıcıları çerezleri, geçmişleri bilgisayarın hızını yavaşlatan en önemli unsurlardır. Bu bölüm ile sistem bu dosyalardan arınarak daha hızlı hale gelir.

* Çöpdosya Temizliği: Bilgisayarınızda birden fazla kopyası bulunan dosyalar sistemin yavaşlamasına sebep olur. Çöpdosya Temizliği bölümü bu dosyaları bulur ve sistemden temizler.

 

..::Sistemi Tanıla bölümünde taranan sorunlar::..

 

* Sistem Eniyileme: Sistem optimizasyonu için kullanılan bu araç ile bilgisayar performansının arttırılması sağlanır.

* Güvenlik Savunma: Bu bölüm ile Spyware, Adware gibi yazılımların bilgisayarınıza kurulmasına engel olabilir ve bilgisayarınızın bu tür zararlı yazılımlara karşı güvenliğini sağlayabilirsiniz.

* Disk Birleştirme: Birçok bölümlere ayrılan ve bu sebeple oldukça yavaşlayan bilgisayarınızın disk birleştirme işlemi sayesinde performansını ilk günkü gibi yapabilirsiniz.

* Güvenlik Analizi: Windows Güvenlik Duvarı gibi araçları tarayan bu bölüm sayesinde bilgisayarınıza sızma tehlikelerini ölçebilir ve güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

bakm12-1.jpg

 

* Kullanımı oldukça kolaydır: Tek tıklama ile bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

* Bilgisayarınızı tamamen korur üstelik ücretsiz: Spyware, adware taramaları ve silmeleri sayesinde bilgisayarınızı korur. Hacker'lar, HiJacker'lar veya bilgisayarınıza zararlı yazılım yüklemeye çalışanlara karşı da sisteminizi korur. PC aktivite geçmişini de kontrol ederek hangi işlemlerin gerçekleştiğini gösterir ve takip eder.

* Windows'unuzu temizleyin: Sistem performansınızı kayıp dosyaları temizleyerek hızlandırır, istenmeyen dosyaları ortadan kaldırır, gereksiz dosyaları siler ve tüm hasarlı kayıt girişlerini siler.

* PC'nizi en yüksek performansta tutun: Windows'unuzu modifiye ederek sistem ve internet hızınızı arttırır.

 

Program tamamen ücretsizdir..

 

indirmek için TIKLA

 

Aşağıdaki sayfa gibi bir sayfa açılacak Nereye tıklanması gerektiğini de Resimde Belirttim !

 

 

bakm123-1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teşekkürler paylaşım için. Kendin deneyip kullandın mı bunu da açıklarsan Üyelerimizin kafasında bir şekil oluşturur en azından

Share this post


Link to post
Share on other sites

bende sorun yok valla.

Çift çekirdek 2,80 Ghz

2 Gb ram

1 Gb ekran kartı

 

Düşün online bir oyunu 8 tane açar oynardım :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Teşekkürler paylaşım için. Kendin deneyip kullandın mı bunu da açıklarsan Üyelerimizin kafasında bir şekil oluşturur en azından

 

Kullandığım için Paylaşmak istedim :)

 

5920-1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmm.. bende "C" ye 160 Gb ayrılmış yer var geri kalan 840 Gb depo alanı halinde 4e ayrılık. ne download yada gereksiz bir program var diğer yerlere indirilir kurulur. rahat rahat kullanıyorum.

 

Kasma "0" bazen nette sorun olursa sıkıntım vardı. oda düzeldi 4 mb sabit hız var şimdi.

ama hiç bir zaman unutamadıgım tek işlemcim 3,2 ghz Celeronumdur :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
bende sorun yok valla.

Çift çekirdek 2,80 Ghz

2 Gb ram

1 Gb ekran kartı

 

Düşün online bir oyunu 8 tane açar oynardım :)

Ekran kartının 1 gb olması o kadar önemli değil.Önemli olan bellek arayüzü ve ekran kartının işlemci ünitesi.Mesela 128 bit bellek arayüzüne sahip bir ekran kartı 5 gb bellek hızına sahip bile olsa bir işe yaramaz.512 mb hızında 256 bitlik bir ekran kartı 128 bit 1 gb'lık bir ekran kartından daha iyi performans verir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...