Jump to content
Sign in to follow this  
Guest ßoηíطoη ♥

Sushi Çeşitleri

Recommended Posts

Guest ßoηíطoη ♥

saba-1.gifSaba-Uskumruebi-1.gifEbi-Karides,pirinçkanimaki-1.gifKani Maki-Yengeç,saatalık,pirinçshake-1.gifShake-Somon balığı,pirinçtamagomaki-1.gifTamago Maki-Yumurta,pirinçmaguro-1.gifMaguro-Tuna,pirinçavocadomaki-1.gifAvocado Maki-Avokado,pirinçkappamaki-1.gifKappamaki-Salatalık,pirinçtamago-1.gifTamago-Yumurta,pirinçtekkamaki-1.gifTekka Maki-Tuna,pirinçunagi-1.gifUnagi-Yılan balığıikura-1.gifIkura-Somon balığı yumurtasısaba-2.gifSaba-Uskumru,pirinçcaliforniaroll-1.gifCalifornia Roll-Avokado,yengeç,uçan balık yumurtası,salatalık,pirinçshakemaki-1.gifShake Maki-Somon balığı,pirinçsesameroll-1.gifSesame Roll-Avokado,karides,susam, pirinçuramaki-1.gifUramaki-Somon balığı, tuna, pirinç

gari-1.gif

Gari-Zencefilebitenmaki-1.gifEbiten Maki-Kızarmış karides,pirinçebitemaki-1.gifShake Temaki-Somon balığı yosun sarmamagurotemaki-1.gifMaguro Temaki-Tuna,pirinç yosun sarma kaniavagadotemaki-1.gif

Guest ßoηíطoη ♥

o kadar kusur kadı kızındada olur :D

Guest nnic

Bende sushı ne diyorum:)

şüşi o şüşi..:) emosoft nerden bilecek.:) gördüğü balık derede tuttuğu sazan..ondanda şüşi olurmu ki:)

Guest

Adanus ben şu yağı kızdırma durumunu anlamadım.Kızdırıpta bide dayak yemeyelim!Hakokikakikokikoki:rofl:!Günün en kötü espirisi!:rofl:

Guest ßoηíطoη ♥

ya akşama kadar japonların geyşasından tut ninjasına kadar 50 tane konu açtım. yaza yaza bunamı yazdınız yorum :rofl: türkün kalbine giden yol belli :D

Guest nnic
Şuşide olsa kızgın yağda kızartmadan yemem ben usta :D

Aklıma yengemi getidin:) bir yılbaşı çiğköfte yapmıştık,o tavada pişirip yemişti:)

Çekk usta bir şüşi,çok pişmiş olsun:)

hatta ekmek arası:)

Guest İDİL

Kani Maki ve Tekka Maki iyidir :thumbsup:

Ama ne olursa olsun Kalamar tava ve Midye dolmanın yerini tutamazzzzz :nea: