Jump to content
Tîmûrlenk

Total Video Converter Türkçe

Önerilen İletiler

Tîmûrlenk

TotalVideoConverter-1.jpg

Total video converter en çok dosya formatı dönüştürme ve Media Player görevi görür. Hem Video converter hemde Video Player mevcuttur.

Total Video Converter:

 

3gp, mp4, PSP, PS3, iPod, iPhone gibi taşınabilir mobil aygıtlarla VCD player, DVD player, XBOX360 gibi aygıtlarınaza uyumlu video ve ses dosyaları üretir. TVC her çesit video dosyasını mobil video veya ses dosyalarına (MP4, 3GP, XVid, DivX, MPEG4, AVI, AMR ses formatı) çevirebilir. 3GP, MP4, PSP, iPod, SWF, FLV, DVD, VCD, AVI, XVid, DivX ve MPEG4 formatlı video dosyalarını birbirine çevirebilir. MPEG formatlı video dosyalarını DVD, SVCD, VCD formatlı video dosyalarına dönüştürebilir ve daha birçok dönüştürme işlemi yapabilirsiniz.

 

İnternetten indirdiğiniz videoları 3gp uzantısına çevirmeniz de mümkündür. Youtube’dan indirilen videoların uzantısı .flv olarak gelir. Siz bu videoyu PC de izlemek isterseniz 3gp yapmanız gerekmektedir. Bir videoyu 3gp uzantısına çevirdiğinizde boyutu kat kat azalır. Videolarınızı Sadece 3gp değil bütün dosya formatlarına çevirebilirsiniz. Total Video Converter Piyasadaki En iyi Video çevirici programlardan birisidir.

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

×