Jump to content
Guest ßoηíطoη ♥

En Seksi Erkek Meslekleri

Recommended Posts

Guest ßoηíطoη ♥
Striptizci %8

en seksi olduğu kesin ama ilk defa duydum erkeklerin striptiz yaptıklarını :rofl:

nerde yaparlar nasıl yaparlar acaba :rofl:

canım elin amerikalısı soyar soyar :rofl:

Guest caneriko
Striptizci %8

en seksi olduğu kesin ama ilk defa duydum erkeklerin striptiz yaptıklarını :rofl:

nerde yaparlar nasıl yaparlar acaba :rofl:

ştttt herşeyi merak etme bakiim :D

ştttt herşeyi merak etme bakiim :D

hahaha benim canım yok mu :rofl:

ne bilim ciddiyim ilk defa duydum kadınlara alışkınım izledim hatta ama erkek görmemiştim :rofl:

Guest caneriko
hahaha benim canım yok mu :rofl:

ne bilim ciddiyim ilk defa duydum kadınlara alışkınım izledim hatta ama erkek görmemiştim :rofl:

:rofl: sen böyle yazdın ya merak etme 3 vakte kadar artık 3 saatmi 3 günmü 3 ay mı bilmem en az 50 tane striptizci adayı özeline mesaj atar merak etme .... :) yalnız bana erkek striptizci çok itici geldi yaaa ... iğğ :)

:rofl: sen böyle yazdın ya merak etme 3 vakte kadar artık 3 saatmi 3 günmü 3 ay mı bilmem en az 50 tane striptizci adayı özeline mesaj atar merak etme .... :) yalnız bana erkek striptizci çok itici geldi yaaa ... iğğ :)

özele msj atanlara pek fazla cvp vermediğimi ağzımdan zar zor laf aldıklarını sen iyi bilirsin onun için bu konuyla ilgili msj atsalarda cvp alamazlar dimi caneriko :rofl::rofl:

Guest caneriko
özele msj atanlara pek fazla cvp vermediğimi ağzımdan zar zor laf aldıklarını sen iyi bilirsin onun için bu konuyla ilgili msj atsalarda cvp alamazlar dimi caneriko :rofl::rofl:

bu konuyla ilgili mesaja cevap vermeyeceğini biliyorum :) bunu söylemen bile gerekmez civciv :) hemen kümesine kaçarsın :) burada biraz makara yapıyoruz yoksa herkes herkesin karekterini az çok tanıdı sanırım ...

Guest

İtfaiyecilermi?Hortumdan olsa gerek!:devil::rofl:

itfaiyeciler almış. kırk sene düşünsem en sexi meslek nedir sorusuna itfaiyeci demek aklıma gelmez :D:D artık bi itfaiyeci gördüğümde baştan aşağı süzücem . :D

ABD' de itfaiye teşkilatı polis teşkilatlarıyla yarışır.. ve itfaiye erleri hemen hemen polisler kadar toplum hayatında etkindirler....Mmelkete psycho olunca böyle...

Guest Yanlızca Sitem

Kuaför lerede yazık olmuş :) O kadar emek sarfediyorlar bayanlar üzerinde bir de :)